Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Én hallottam olyat is Michael...

Én hallottam olyat is Michael Jackson-ról, hogy nem halt meg csak az adósságai miatt volt ez az egész szituáció. Nem gondolom, hogy ez igaz. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt a kedvencem, hogy leköltözött Elvis-szel egy bunkerbe... :)


Én elhiszem, hogy meghalt, mások meg gyártják az összeesküvés elméleteket, és hülyének néznek, amiért "benyelem amit a média állít". Amúgy az adósság sajnos nem feltétlenül lesz semmis attól, hogy valaki meghal, rengeteg olyan eset van, hogy a rokon szívnak tovább vele.

2009. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt olvastam,hogy valaki lefényképezte amint sétálgat,és hogy aki meghalt az csak egy alteregoja.Szerintem is meghalt,csak az a fura,amint előkerülnek újabb ápolók meg orvosok és mást állítanak a fizikai kondíciojáról,egészségi állapotáról.

És így tényleg nem lehet kiküszöbölni az adósságot,mivel a gyerekei örökölték.

Azt is olvastam,hogy megijedt a koncertturnétól,bár ezt kétlem,hogy egy olyan ember,aki csomó koncertet adott,csak úgy megijedne.

2009. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzőre reagálva: Sajnos természetes, hogy ilyenkor előkerülnek, mindenki akar adni egy exkluzív interjút párszáz-ezer dollárért, és öt percig híres lenni, mint Jackson volt új "legjobb barátja".
2009. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy honlap ami részletesen foglalkozik ezzel a témával, és egyértelmű választ ad arra, hogy él e még.


[link]

2009. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi van ezzel a linkel nekem nem jön be, törölték?
2009. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
neke sem jött be..
2009. júl. 2. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem se! Küldj másikat! :)
2009. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De bejön. Éppen az a lényege. :-) A kérdés az, hogy él e még Jacko, és az oldalon egy nagy "NO" felirat van.
2009. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem él..
2009. júl. 3. 15:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát igen ez elég egyértelmű...De jobb most neki, higyjétek el! Bárhol jobb mint ezen a szemét földön, főleg neki. R.I.P. Jacko!
2009. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!