Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Giginek mik a szépség hibái?

VV Giginek mik a szépség hibái?

Figyelt kérdés
Szerintem pl. nagy az orra stb...
2011. ápr. 12. 15:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21:07es vagyok, nemtudom mire velni ezt a linket, de mindegy. Nekem nincs bajom vele, de tenyleg hogy ha ezek nem lennenek szep lenne. Parbajon szerintem kifejezetten gyonyoru volt, es nagyon irigyelem a hajat es az alakjat.
2011. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

tegnap 21:07


EL kell szomorítsalak, első válaszoló vagyok és nem csaj.


AKi meg kérdezte hogy akkor ki szép ha gigi nem:

pl. VV Anikó.


Gigi simán elmenne egy transzvesztitanak a feje alapján, nem sok nőies vonás van rajta.

2011. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21:07-es én küldtem a linket és mivel látom, kicsit nehéz a felfogásod elárulom, miért küldtem neked a linket: a kérdés az volt, hogy "Fiúk, járnátok VV Gigivel?". Ha tanulmányoztad a válaszokat, láthattad, hogy szinte csak nemleges válasz érkezett, sőt, aki azt írta, hogy járna vele (pontosabban megdugná) az is azt írta, hogy csak azzal a feltétellel, ha zacskót húz a fejére.
2011. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, a párbajon tényleg nagyon szép volt. Ezt a vak is látja.
2011. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Egy nagyon dekoratív, és főleg természetes nő, aki nincs elcseszve mesterségesen felduzzasztott ajkakkal, csupasz és tetovált szemöldökkel, óriás lufi méretű, természetellenesen meredező műmellekkel. Egyedül a lába lehetne hosszabb és karcsúbb, de összességében jól néz ki. Ráadásul képes magát elfogadni úgy, ahogy van, nem szaladgál a plasztikai sebészetre, tetováló szalonokba, hogy más embert faragjanak belőle, hogy jobban megfeleljen az ehhez hasonló fórumokon ízléstelen módon kritizáló taplóknak. (akiknek mellesleg szívesen megnézném a külsejét, mert az eszéről már meg van a véleményem)
2011. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
aha..pont a szepseggel van baja mindenkinek..mindenki a maga teremtett alakjaval,arccavakl el,az nem az o hibaja ha nem szep..sztem pedig nagyon szep es jo csajszi,nem mind aniko o egy igazi hiszti es napraforgo..
2011. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az egész teste egy nagy szépséghiba :DD
2011. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!