Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Giginek mik a szépség hibái?

VV Giginek mik a szépség hibái?

Figyelt kérdés
Szerintem pl. nagy az orra stb...
2011. ápr. 12. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Feltűnően hasonlít egy lóra:D


Teste viszont jó.

2011. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a fogai
2011. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
az egész feje
2011. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem is nagy az orra, es vekonyak az ajkai. ha ez nem lenne, nem hasonlitana egy lora, es szep lenne szerintem
2011. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Mennyi irigy csajszi van itt, na mindegy.

Szerintem a vak is látja, hogy bombacsaj és ráadásul természetes. Örülnétek ha így néznétek ki, olvasom sok kérdésben, hogy a barátnője mondja a pasinak, hogy milyen lóképű, szerinted is? Ez benne a röhej, mert valójába tudják a csajok, hogy a pasik nagy részének nagyon bejön.

2011. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
pontosan!!
2011. ápr. 12. 21:15
 7/17 Thurston ***** válasza:
45%

Szerintem irdatlanul csúnya. És nyilván világos, hogy hímnemű vagyok. Az arcát nem is tudom mire vélni, testén is max a segge oké, de azt is elcseszik a durung lábai.

Persze az egy dolog, hogy nekem nem tetszik, nem vonom kétségbe, hogy sokaknak bejön (nekem magasabbak az elvárásaim, és ennyi), de az abszurdnak tűnik, hogy valaki csak azért tarthatja csúnyának, mert irigy. Meg hogy alapból azt feltételezed, hogy az ilyen lányok csúnyábbak nála. Mivel a közvetlen környezetemben ismerek egy rakás lányt/nőt, aki ezerszer jobban néz ki. Vagyis olyanok, akiket kifejezetten szépnek mondanék, Gigivel ellentétben.


Szóval az egy dolog, hogy az evolúció szerint száz nőből huszonöttel minden további nélkül el kéne tudnunk képzelni egy szexuális viszonyt, de Gigi és a bombanő kifejezés egy mondatba helyezése még ennek fényében is röhejes számomra.

2011. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a 21:07-esnek küldeném ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2011. ápr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

aki szerint Gigi gyönyörű, az még nem látott gyönyörű nőt....

az arca kifejezetten csúnya, az orrlyukai hatalmasak és óriási fogai vannak, amikor nevet kilóg az ínye.

ezek el is rontják az egészet. A haja nagyon szép, az alakja jó lenne, de melle nincs. Ez az én véleményem, nem vagyok irigy, a testem bármikor elcserélném az övére, főleg így szülés után, de az arcomat nem adnám semmi pénzért.

2011. ápr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudnátok linkelni nekem olyat aki nektek szép? Mert nálam a csúnyaság máshol kezdődik, az utcán pedig nagy seggű, kétszál hajú, átlagos (vagy rosszabb) lányok járkálnak. Az oké, hogy nem Gigi a legszebb, de az utcán nem járkálnak 100-ával az ilyen csinos, dús hajú és természetes lányok.
2011. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!