Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintem selena és justin...

Szerintem selena és justin sokáig bírják még együtt?

Figyelt kérdés
szerintem ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani......
2011. márc. 30. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Honnan tudjam, hogy szerinted meddig fog tartani a kapcsolatuk?

Amúgy ki az a Justin és Selena?

2011. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen vagy nem... Mi az arra utaló jelek, hogy nem bírják sokáig? egyáltalán lehet tudni, hogy nem lesz hosszúéletű a kapcsolatuk..hiszen sztárok, az újságírok meg azt találnak ki amit akarnak...

De majd meglátjuk.

2011. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
justin rajongói halálosan fenyegetik selenát ez az EGYIK ok mondjuk ha a szerelem erős el tudja viselni dehát........
2011. márc. 30. 15:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gusztustalan, hogy a rajongók fenyegetőznek, mi közük van nekik mások életéhez?
2011. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gondolom ilyen kis 11-14 évesek fenyegőznek :) Akik halálosan odavannak Justinért-.-" Na az ilyet úgy rühellem. Miért kell más magánéletébe beletúrni?-.-

Gondolom ezek a kislányok justinról álmodoznak, és nincs jobb dolguk, minthogy fenyegőznek, olyan dolgok miatt amiket valószínűleg ők el sem fognak érni...:S

2011. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
félytékenység bármire képes mert elvakít
2011. márc. 30. 15:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Ok, féltékenység, de ez nem ok arra, hogy őrült rajongók legyünk. Mert az még oké, hogy álmodozunk sztárokról nekem is tetszenek sztárok néha de nem leszek fanatikus mert tudom, hogy azt az embert nem ismerem, meg nem léphetek vele közvetlen kapcsolatba és nem is alakulhat k i közöttünk semmi. Ezt felismertem már 14 éves koromban is.

Csak tudni kell hol a határ. De azok a rajongók valószínűleg nem ismerik ezt a határvonalat..

2011. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én szeretem justin-t de nem fenyegetem selenát, épp azért mert aki tényleg szereti justin-t, annak fontosabb justin boldogsága mint a sajátja én ezt gondolom...
2011. márc. 30. 16:01
 9/14 A kérdező kommentje:
ja és a kérdést szerinteD nek akartam irni
2011. márc. 30. 16:13
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg én rühellem justint, sőt likeolom ezt a videót is http://www.youtube.com/watch?v=jWT_GoWsVTY&feature=related
2011. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!