Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kell minden nap Rubint...

Miért kell minden nap Rubint Rékára irigykedni, valami eszement kérdéssel? Álljatok már le!

Figyelt kérdés

Ez már egyre unalmasabb! Legfőképpen, hogy mikor valaki megvédi Rékát, még a kérdezőknek áll feljebb!

El kellene már őt fogadni, és különben is ez a fórum nem azért van, hogy valakit mindig fikázzunk.

A véleményem egyébként is az, hogy csak azok írogatnak ilyen kérdéseket ki, akikben van egy jó nagy adag irigység!


2011. márc. 24. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Így van, igazad van!
2011. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
76%
Azt nem értem, hogy valaki miért Rubint Rékával foglalkozik, miért nem a saját életével, saját testével stb...
2011. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Csatlakozom az előző 2 válaszolóhoz.
2011. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

igazatok van, pont ez az, mindenki foglalkozzon a saját testével, a saját életével, gondolom mindenkinek volna mit javítgatni, szépítgetni a testén! De lehet egyszerűbb a vérszívás!

Én most várom a 2. babám, sok-sok plusz kilóval, és eltökélt szándékom nagyon hamar rendbe szedni magam pl Rékával!

Más is tegyen így, ne alacsonyodjunk már le olyan szintre, hogy az tesz boldoggá, ha mást fikázhatunk!

Egyébként meg én büszke vagyok Rékára! Lehet így is nőnek, anyának, kismamának lenni!

2011. márc. 24. 13:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Most éppen ő van szem előtt minden nap, eddig meg a Sarka Kata volt állandóan fikázva :)

Úgy látszik, egyszerre a 2 nő fikázása már nem megy :)

Én azt nem értem, hogy egy kisgyerekes anyuka hogy unatkozhat annyira, hogy ilyen kérdéseket tesz fel? Abban az időben, amikor megfogalmazza és kiírja a kérdést, akár tornázhatna is és akkor nem kellene így irigykednie senkire! :)

2011. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Thurston ***** válasza:
41%
Nem nagyon láttam ilyen kérdéseket, meg amúgy nem is nagyon érdekel a Réka, de elárulod, hogy szerinted mi a francért kéne/lehetne rá irigykedni? Ez a leggyökerebb duma a világon. Általában semmi értelme/alapja nincsen.
2011. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

utolsónak:

ez csak 1 mai kérdések közül

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Thurstonnak igazat adok abban, hogy szerintem semmi irigylésreméltó nincs abban a nőben. És nem csodálom, ha sokan lázonganak, mert a média egy tökéletes bálványnak állítja be. És ezt most nem f.kázásnak szánom, de sokkal különb nőket ismerek nála. Akik betegen a kórházi ágyon fekve nem kennek magukra húsz kiló sminket, csak hogy jól nézzenek ki az újságban. :S Én ezért az egyért nem bírom Rubint Rékát, mert nekem ő nagyon mű nőnek számít.
2011. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Én le*arom mi van vele, csak ne csodálkozna mindig a szemével:D :D :D
2011. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Na ja. :D Mindig ki akar esni a saját szemén XD
2011. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!