Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Help me! Csaj, valsz hülye...

Help me! Csaj, valsz hülye kérdéssel:D Mi a teendő ilyenkor? (lenn)

Figyelt kérdés
letöltöttem a GTA4-et...egy nap alatt lejött kb...megcsináltam mindent és működik....csak van egy olyan apróság h nagyon lassan...valami a grafikával vagy a képernyőfelbontással lehet...de nem tudom hogy mit is csináljak:D emiatt kérnék segítséget valakitől:D előre is köszönöm:)
2010. nov. 14. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Vedd lejjebb a beállításokat, biztos nem elég jó hozzá a géped, nekem is ez volt. Nem tudtam a legszebb beállításokkal játszani, de azért úgyis élvezhetö volt :D

Amúgy énis lány vagyok :D

2010. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy lehet lejjebb venni a beállításokat?? O.o :D
2010. nov. 14. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A beállításoknál, grafika menüben találod az ominózus beállításokat, továbbá keresd meg az 1.7-es patch-et, sokat javít a teljesítményen (plusz én javaslok hozzá magyarosítást is, ha még nem élnél vele; a HUNosítók Team csinálta, keress rá, a weblapjukról letölthető, utána már csak egyszerűen telepíteni kell).
2010. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm...igyekszem összehozni valamit....:)
2010. nov. 14. 22:24
 5/6 A kérdező kommentje:
nem találom a beállításokat xD...............:/
2010. nov. 14. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


Hát ha nem tudsz angolul, akkor tényleg jobban járnál magyarosítással...

Így nehéz lenne segíteni, meg már rég játszottam vele és nem tudom mi hogy van..

2010. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!