Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek van Vastag Csabival...

Kinek van Vastag Csabival közös képe? Koncert után készült?

Figyelt kérdés
Mikor oda mentél hozzá,rendes volt?Miről beszélgettél vele?Vagy lehet h nem lehet vele beszélni,mert mindig siet:)a köv. fellépésre!
2011. márc. 16. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
én eddig 2 koncerten voltam,de ott nem csak Csabi volt,hanem mellette még más fellépők is.mind a kettő ülő koncert volt,ilyen színház szerűségben.az egyiken volt autogram osztás+fényképezkedés a koncert után természetesen.ki volt jelölve egy hely ahova kijöttek osztogatni.ha lehet előre állj be.én beálltam az elejére.és sikerült autogrammot kérnem,és van vele közös fotóm is.az én esetemben annyi olt,hogy 2 CDvolt amit alá szerettem volna iratni és mondtam neki hogy egyet nekem egyet pedig a barátnőmnek,és kérdezte hogy hogy hívnak..hát amikor hozzádszól elolvadsz..aztán mondtam hogy légyszi egy képet is,és odahajolt és csináltunk egyet.megkérdezte hogy na jó lett,és énn mondtam hogy még egyet csináljunk és ő csinálta a következőt.nagyon jó volt ez a 3-4 perc,nagyon kedves,jófej,és hihetetlen jól nézett ki,jó volt az illata.:))kb negyed órát maradtak és mentek a következő fellépésre.beszélgetni nem tudsz vele,maximum addig amig írja az autogrammot,mert rengetegen vannak és mindenki oda van érte.a másik koncerten egyátalán nem volt dedikálás,mert menniük kellett gyorsan a következő fellépésre.én azt javaslom,hogyha koncerten vagy akkor tudd meg hogy hol fognak autogrammot osztani,és menj ki az utolsó számról,hogy legyen helyed,és tudjál vele csinálni képet,nekem is így sikerült!!sok szerencsét,remélem tudtam segíteni.
2011. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Én most megyek a 4. koncertjére,sajna eddig még nem sikerült:(De remélem most fog,igaz ez után is lesz még 3 fellépése,úgy hogy sietni fog,de azért remélem el tudom csípni:D Én is Cd.jét akarom alá íratni,meg hát 1 kép is jó lenne,mert olyan édes...:))
2011. márc. 17. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!