Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Britney Spears koncert?

Britney Spears koncert?

Figyelt kérdés

szal szeretnék menni a budapesti koncertjére,de mivel nem voltam még soha ilyen nagykoncerten ezért nem tudom h van ez, h az a jegy ami 10.000 Ftba kerül az nagyon messze van a színpadtól ?? ha azt a jegyet rendelem fogok egyáltalán vmit látni belőle ? ÉS van még a sima álló, azon gondolkozok, 14000 ft, az jobb lenne ??

Aki megy, vagy volt már koncerten az írjon már vmi infót, köszi


2011. jún. 27. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Az olcsó jegy nagyon messze van. Látod onnan is, de érdemes távcsővel menni (komolyan!)

Ami az állójegy mellett szól, az az, hogy lenn tudsz táncolni is, meg közelebb tudsz menni hozzá. De ha csak hátul tudsz állni, akkor viszont még kevesebbet látsz belőle, mintha fenn ülnél valahol.

2011. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kajak elmész 14000-ért egy playback koncertre?:D
2011. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát a kiemelt állót lenne érdemes,de az a legdrágább (20ezer körül),de szerintem ha az sok lenne,akkor jó az olcsóbb is még,csak a 10ezres már tényleg elég messze van. Inkább olyan középárast vegyél. :)

Utolsónak üzenném ,hogy Britney nem teljesen playback-ben nyomja az új turnén,ami nála már haladás, és nagyon jó show-t csinál. :)

2011. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ettől tartottam h tök messze lesz :S csak az a baj h anyámék igy is vonakodva akarják megvenni a jegyet, és ha megmondom h az olcsó nem jó, mert nem is fogok semmit látni akkor kiakadnak :D namind1 köszi h írtatok:)


2.nak pedig csak annyit h Britney megér annyit még ha playbackel is :P habár azt mondják h élő:)

2011. jún. 27. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én már voltam a 2003as Britney koncerten is, azóta is jópárszor az Arénában (Shakira, Lady Gaga, hogy csak a legnagyobb neveket mondjam) és a 10ezer ftos jegy nagyon gagyi!!!! Alig látod a színpadot, a kivetítőt bámulhatod végig! Nekem a Lady Gagan a legdrágább jegyem volt és még az is rohadt messze volt...

A sima álló akkor jó, ha órákkal korábban kimész, hogy jó helyed legyen, de nekem erre nem lenne kitartásom.. :S

De Britneyt nem akarom idén se kihagyni csak egyenlőre nincs kivel mennem! :((

2011. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát nekem sincs kivel mennem :/ menjünk együtt xD
2011. júl. 24. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
komolyan? :D én benne lennék:D hol laksz? hány éves vagy? :D
2011. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ahha :)18, és miskolctól egy 30 perce lakok:D és te ??
2011. júl. 28. 12:02
 9/10 anonim ***** válasza:
20 éves lány, Budapestről. ha tényleg lenne kedved együtt menni, akkor adsz egy email címet, hogy privátban beszéljük meg tovább? :)
2011. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

oké:)am én is lány vok :)

kivi92@citromail.hu ....ide irhatsz nekem

2011. júl. 31. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!