Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Rihanna vagy britney koncert

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rihanna.
2011. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 :) :) :) ***** válasza:
Rihanna :)
2011. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rihanna... Britney vagy playback-elne, vagy hamisan énekelne
2011. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Britney kiégett, Rihanna meg a csúcson van. Egyértelmű döntés.
2011. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Shakira

:D



amúgy Rihanna

2011. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 :) :) :) ***** válasza:
Nem is meggondoltam magam..Menj a Briney koncira a Rihannásat meg add nekem :P xD :P
2011. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hehe...megvan a jegyem ririre :P
2011. jún. 14. 16:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van jegyem Rihannára, de azért egy kicsit elbizonytalanodtam. Playback-el a csaj és ez nekem nem tetszik...


[link]


Nézd meg a videót. Elesik, elgurul a mikrofon, egy méterre tőle, de valahogy "énekel" tovább. Na most ez Edmonton, Kanada, világhatalom, nagy nemzet, sok hallgatóval. Őket nem becsüli ennyire. Ezek után elvárni, hogy a "gyökér magyarok" előtt önmaga daloljon?...


Van első sorba jegyem, de lehet piacra dobom. CD-ről hallgatni a felvett zenéjét? Megy itthon is...

2011. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt az a mikrofon nem gurult el olyan nagyon, másrészt az olyan előadók, akik éneklés közben ugrálnak és táncolnak szinte mindig használnak playbacket. Ami nem azt jelenti, hogy az egész koncertet végigtátogják, egyszerűen csak szól a háttérben egy előre felvett énekelés, nyilván kisebb hangerővel, hogy ha esetleg kifogynak a szuszból, akkor se azt hallja a közönség, hogy ott liheg a néni. Nem beszélve a háttérénekesekről, akiket Rihanna előszeretettel használ. Emiatt szerintem kár kidobni a jegyet.
2011. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Őszinte legyek nagyon szeretem Rihannát és mennék szívesen, csak egy kicsit zavar, hogy cheater. El nem dobnám a jegyet, legfeljebb piacra. Mondjuk ha tudnám, hogy nagyjából milyen arányban van a tátika és az éneklés a KONCERTEN, akkor az segítene a döntésben. (koncert a lexikon szerint élő zenélés, táncbemutató jegyeket 5-9000-ért dob ki a google én meg 24900-at adtam, nem egy kategória)


Na szóval, ha a nem végig tátog nem azt takarja, hogy az egész koncerten kétszer beleszól a mikrofonba, hanem ha mondjuk a felét végigénekli legalább, akkor kimegyek.


(Műszakilag nem teljesen vágom, ha a háttérben szól a playback halkan, ő pedig hangosan énekel majd megáll lihegni, nem tűnik fel a közönségnek, hogy húsz decibellel visszavett a hangerőből a csaj? De mondjuk lehet megoldják.)


Kicsit elbizonytalanodtam, mert szerintem ha fizetünk egy szép összeget az első sorért, legalább tiszteljen meg minket. De mindent egybevéve szeretnék menni.

2011. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!