Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Lorelei a Szívek...

Szerintetek Lorelei a Szívek szállodájából természete a való életben idegesítő, vagy szórakoztató lehet?

Figyelt kérdés
ha lenne egy ilyen természetű ismerősöd, vagy van hasonló, akkor az az illető számodra kedves, aranyos, hebehurgya, vagy irritáló?
2011. febr. 2. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Irritálna. A sorozatban is az agyamra megy.
2011. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én bírom. :D :) sztem aranyos.:)
2011. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor nézem, akkor elgondolkodom, hogy de szeretnék ilyen lenni (mert én csöndes, visszahúzódó vagyok), de ha belegondolok akkor magában a sorozatban is sokszor nézik hülyének, és kerül kellemetlen helyzetbe. Olyannak aki ismeri és szereti annak tuti szórakoztató, de amúgy ellenszenves is lehet az ilyen természet. Főleg hogy nem tudja mikor elég a poénokból és a hülyéskedésből. De én szeretem. Jobban mint Rory-t.


Amúgy miért, ilyen vagy, vagy ilyen szeretnél lenni?

2011. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a párom imádja hogy bolond vagyok, de van amikor irritálja az embereket környezet függő:P
2011. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szertnék ilyen embert ismerni :) Abszolút pozitív ha a jóindulat találkozik a szórakoztatósággal, pláne ha még önirónia is van benne :)
2011. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kicsit ilyen vagyok, de nem ennyire vészes. így is sok embert megbántok, mert túl "éles a nyelvem". Csak épp nézem a sorozatot és néha az jut eszembe, h milyen magabiztos, és mennyire nem érdekli, h hülyének nézik, máskor meg h hagyja már abba, úgy viselkedik mint egy idióta kisgyerek :D
2011. febr. 2. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírom Lorelei-t, huu azok a párbeszédek amiket lenyomott. :) Teker a nyelve, éles az esze, én még fel sem fogtam teljesen hogy mint mondott az akivel beszél, de ő már rákontráz. Szerintem nagyon szórakoztató, legalábbis így sorozatban. A való életben természetesen minden más lenne, hisz ott az élet a rendező, nem előre megírt forgatókönyv szerint megy, szóval élőben valószínüleg azért nem lenne ennyire szórakoztató, sokszor idegesítőbe hajlana át.
2011. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem, nagyon tetszett a beszédstílusa, és a műveltsége, és ahogy ezt a mondandójába beleszőtte. Roryt ellenben rühelltem, mindenki pici lánykája, azt vártam mikor követ el valami hülyeséget, (szerencsére volt isegy pár)

Pár részt felirattal néztem, de alig bírtam olvasni, úgy pörögtek a mondatok:-)

2011. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem imádni való karakter
2011. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én bírom az ilyen embereket. Persze ez egy film, ebből adódóan kissé túlzás.
2011. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!