Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VASTAG CSABA flört/csók/ölelés...

VASTAG CSABA flört/csók/ölelés kapható rá? Esetleg valakinek van vele tapasztalata? Mennyire igaz, hogy csalja a nőjét?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a Csabi,de nem tudom hol lehetne vele ismerkedni.Nem rajongói célzattal szeretném megismerni:))


L/25


2010. dec. 24. 21:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/226 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csalja a barátnőjét. Az unokatesom jóban van vele, és ő azt mondta, nagyon szereti a Csaba a barátnőjét.
2010. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/226 anonim ***** válasza:
72%

Multkor fellépett nálunk,eléggé kisváros és a fele az sem tudta h ki ö,ezért szeretek ide jönni a pestiek,mert itt "büntetelenül" eltudnak lenni,van pár sztárocska akinek neje van és itt érdekes mod még mellette csaja is volt.

A Csaba nem a kedvencem szóval nem vagyok vele elfogult.

Itt teljesen korrekten viselkedett és nem foglalkozott a csajokkkal.Autogrammot osztogatott,járkált az emberek közt,de nem flörtölt senkivel.Nem tudom h ez változni fog e meg hát nem is tudom h mindig ilyen-e.Az biztos h nagyon gáz dolog tőle h a siker érdekében eltitkolta h van barátnöje.Mindig kitért az ilyen válaszok elöl.

Alapba emiatt már nam tartom korrektnek a csávót.

2010. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/226 anonim ***** válasza:
88%

Erről nem csak ő dönt. Én is zenélek, és felléptünk egy zenekarral.(ők híresebbek). a menedzserük közölte az énekessel, hogy ameddig a koncert helyszínén vannak, addig ne ölelgesse a barátnőjét meg ne mutatkozzon vele, hogy a lányoknak elérhetőbbnek tűnjün( egy szinglinek hitt pasi elérhetőbbnek tűnik, mintha végig a nőjét nyalná-falná)

Persze valószínű, hogy a Csaba döntése is volt, mivel szét szedte volna a sajtó a csajt. Meg ami most megy... hogy ronda, meg ilyen pasinak hogy lehet ilyen csúnya barátnője. Na gondolom ezt akarták elkerülni. Sikerült is végülis, mert idáig csak a barátai tudtak a barátnőjéről. Ez az ország akkor érzi jól magát, ha valakin csámcsoghat és szőhetik a szaftos sztorikat olyan emberekről, akit nem is ismernek.

2010. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/226 anonim ***** válasza:
16%

CSALJA!

ami nem csoda

rém ronda-ronda rém a csaj


meg hát 20éves volt,mikor összejöttek

ki se élte magát

s popdarálókor is körbevette sok nő.jó nő

2010. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/226 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a ronda. Milyen nőt képzeltek mellé? Címlapra valót? Ő legalább nem azért szereti, mert híres meg most már benne van az X. Ő tényleg ismeri a Csabát. Hihetetlen, hogy féltékenyek vagytok.
2010. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/226 anonim ***** válasza:
34%

én popdarálos korszakában láttam fellépni,egy szép.de nem mű lánnyal smárolt.forrón ölelték egymást,látszott a vonzalom

azt hittem,ő a szerelme

mikor hírekben hallottam most,h gyönyörű barátnője van

ennek a szépségnek arca ugrott be,az hittem ő

erre nézem a képet...s pfúúúúúúúúúúúj egy kriptaszökevényt látok mellette

2010. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/226 anonim ***** válasza:
55%

akinek van konkrét tapasztalata vele

nem fogja ide leírni

2010. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/226 anonim ***** válasza:
47%

[link]

Akinek ő ronda, az akkor vak vagy tényleg ennyire féltékeny.

2010. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/226 anonim ***** válasza:
46%
Az egész magyarság ezt a TV2 vagy RTLKLUB szennyet nézi...:(
2010. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/226 anonim ***** válasza:
67%

ízlések és pofonok

ez kimondott csúfság

2010. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!