Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Takács Nikolas tényleg meleg?

Takács Nikolas tényleg meleg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 18:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
ma 09:51 Ez most hatalmas butaság volt.... drága nem attól meleg valaki mert nincs rajta borosta... és igen én ismerek homoszexuális embert akin van;)
2011. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Én is Fcf-es vagyok... és már sok választ írtam ehhez a kérdéshez....

Hihetetlen emberek vannak... azért mert egy férfi igényes, ápolt, ad magára és még jól is néz ki, már melegnek kell tituálni??? Miért??? Erre nem tudnak válaszolni a kedves fikázó emberek!!!!

2011. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
ma 11:25 Mert fogalmuk sincs róla, hogy mi a szexualitás;)
2011. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:

Kedves Nikolas utálók!

Elszeretném mondani,hogy Nikolas kijelentette már nem egyszer,nem kétszer hogy nem meleg. Előttem szólókhoz csatlakoznék,hogy attól mert ápolt,jóképű,szexis,aranyos,kedves és NEM BUNKÓ a lányokkal! Attól mért lenne meleg?! Nagyon szemetek vagytok,csak szeretnétek ilyen jóképűek és jóhangúak lenni.Elnyerte az év legsármosabb FÉRFI díját,kijelentette hogy díjazza a nőket,hogy milyen lányok jönnek be neki és hogy sok szőke hajú kékszemű barátnői voltak! Na szóval,T.Nikolas nem meleg! És kész. :) FcFes lány :3

2011. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Az hogy halálosan imádod és istenited az nem azt jelenti h nem meleg. sokmindent mondanak a sajtoba. evés ember van aki felmeri vállalni. sok olyat ismerek aki nem...pl nikolas,oláh ibolya, terecskei rita.... de attól még meleg bárokba találkozom velük... ezt hogy magyarázod kislány?
2011. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
ja és merrt valakiről azt állitják hogy meleg mág nem utálják.... nikolas egy nagy tehetség, jok a számai, de sajnos a női sziveket összetöri és pont.
2011. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Pintér Ivett Gabrie. válasza:

Szerintem senkinek smmi kze hozzá.

Mert ez magánügy.

Az ő dolga.

2011. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!