Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Takács Nikolas tényleg meleg?

Takács Nikolas tényleg meleg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 18:01
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a volt barátnője vagy, akkor hú de nagyon irigyellek!!!! :) Annyira jóóó pasi ez a Nikolas!!!!!
2010. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
szerintetek van olyan, aki elhiszi, hogy minden második hozzászóló ebben a kérdésben Takács Nico ismerőse??? :D röhög a vakbelem :D jó lenne, ha nem okoskodnátok annyit, mivel nem tartozik rátok a magánélete
2011. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
18%
nézz csak rá ahogy viselkedik: tipikus fartúró, kis homokos köcsög
2011. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
65%
A jó édasanyád a fartúró... te hülye paraszt... szeretnél te így kinézni!
2011. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
23%
esélytelen,hogy ilyen ronda pofát akarnék
2011. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
65%

Pedig biztos jó ronda vagy.... sose leszel ilyen jó pasi.

Úgyhogy be is fejezhetjük.

2011. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
68%

Annyira gyerekesek tudnak lenni egyes válaszadók... most komolyan ezen vitatkoztok? Van akinek tetszik van akinek nem... szerintem sem egy hú de jó pasi, sőt számomra kifejezetten csúnya. Attól még ne vagdalkozz már ilyen ostobaságokkal hogy biztos ronda az akinek nem tetszik...

Persze a b*zizás is elég szánalmas..-.-

2011. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
28%
Egyrészt nem vagyok egy kis kopasz nyomi és ha az lennék is lenne bennem annyi férfiasság,hogy vállaljam, ez tipikus női vonás,hogy szégyenli a kopaszságát.
2011. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
nem az :D ebben a videóban elmondja az IDEÁLIS NŐT számára [link]
2011. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
63%

Ez most komolyan kérdés?Ezen most komolyan vitatkoztok?:O

Én nem szeretnék senkit kiosztani meg semmi,de ezt honnan vettétek h meleg??

Írtátok 1 páran h ránézésből is bu*is...

~Nemtudom melyik részére gondoltatok mert ad magára,ápolt és mellesleg nem láttam még olyan meleg embert akin borosta lett vna...

A kopaszság és kalap témához csak annyit h minek vegye le ha így érzi jól magát???Egyébként felvállalja h kopasz mert ha nem vállalná nekem sem lenne róla képem(fehér pólóba van).(ha nem hiszed el sajnálom)

Azért mert 1esek rosszindulatúak és irigyek,nem kell elhinni minden sz@rt amit terjesztenek....azért mert most nincs barátnője azért még nem meleg.1átalán nem olyan,és az előttem szóló csajoknak igazuk van h nagyon jó pasi,és emberileg is olyan h le a kalappal előtte.nem 1 balhés típus úgy h nem kéne belekeverni minden sz@rba!!!!!

1 FcF-es lány.

2011. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!