Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szoboszlai Dominik buta?

Szoboszlai Dominik buta?

Figyelt kérdés
Lehet csúnya kérdés, de nekem sose tunt intelligensnek.

tegnap 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg nem túl okos, de focistaként nem is ez a dolga. Egyébként volt arról videó egyszer, hogy a sok fejelgetés eleve nem tesz jót a kognitív képességeknek, tehát aki amúgy okos lenne, az is “elbutul”. Ez bárkivel előfordulhat, vannak dolgok, amik rossz hatással vannak az agyra, nem kell ehhez született butának lenni, nekem is volt olyan időszakom, amikor egyszerűen megerőltetőnek éreztem, hogy összefüggő, értelmes gondolatokat fogalmazzak meg. Depis voltam és otthon döglöttem vagy fél évet. Akkor én is butának tűnhettem volna simán egy idegen szemében.
tegnap 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem a legélesebb kés a fiókban. Nekem az nem jön be, hogy beképzelt nagyképű a pénzére... Ez többet mond minden szónál.
tegnap 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerű mint a faék az biztos.
tegnap 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
34%

Szerintem nem buta, több nyelven beszél, a nyilatkozataiból pedig nem lehet azt kikövetkeztetni, hogy buta-e vagy sem.

Ha pedig picit el van szállva magától, akkor is van mire, na meg nagyon fiatal, bőven fog még változni.

tegnap 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
57%
Focista. Ez már önmagában kizárja a lehetőségét annak, hogy okos legyen. Ez az ember (mint a többi labdakergető) a fejét arra használja, hogy eltaláljon egy labdát, nem arra, hogy atomfizikát tanuljon.
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Minden focista buta, csak akik körül nagy a hype, ott már sokkal nyilvánvalóbb azok számára, akik nem szerelmesek belé.
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell irigykedni. 🇭🇺💪
tegnap 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Irigykedik a halál...

Soha nem akarnék olyan buta, arrogáns és nagyképű lenni...


Sokkal jobban szeretem végezni a dolgom csendben, alázattal, célratörően, játszmázásoktól mentesen.

Nem vonz a focisták világa...


Intellektuális bohócok - nem véletlen, hogy a foci a szegények sportja (agyilag szegények)...

tegnap 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Kérdés,kit tartasz butának ? Nagyon nem mindegy kire mondjuk. Gyárban dolgozom, nem mondanám a többséget butának, sőt... Pedig van aki simán rájuk mondaná.
tegnap 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

Vicces ez a kérdést egy olyan országban feltenni, ahol a lakosság nagy része borzasztóan túlbecsüli a saját szellemi képességeit, miközben az átlag magyarnál nem nagyon van butább ember az EU-ban, és addig jut el foci témában, hogy a focisták/drukkerek mind buták, miközben nagy eséllyel a Szoboszlait butának tartók nagy része butább Szoboszlainál :D


Amúgy nekem nem tűnik butának, teljesen normális interjúkat szokott adni.


De ugye az átlag magyar prolitól azt is tudjuk, hogy csak a buták néznek focit, mert az ő sportjuk :D mint mondtam, az átlag magyar amilyen sötét, olyan magabiztosan ontják magából a hülyeségeit.

tegnap 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!