Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményed Szoboszlai...

Mi a véleményed Szoboszlai Dominik ezen nyilatkozatáról?

Figyelt kérdés
"Fiatal tehetségként érkeztem Lipcsébe és érett férfiként távoztam. Örülök, hogy újra Lipcsében léphetek pályára."
okt. 23. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Vicces. Kb ennyi. Érett férfi... attól ő még nagyon messze van.
okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
És milyen szerény..."fiatal tehetségként"... az hát :D
okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Azt hogy pályára fog-e lépni, majd Arne Slot eldönti..
okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehetségénél már csak a szerénysége nagyobb:D
okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy önelégült taknyos...

Jó focista a maga szintjén, de kissé sokat gondol magáról és a média meg hype-olja a semmire

okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Mi a véleményem? Öntelt kis... Ettől még Balotellit is többe nézem... Érett férfi. Az... Meg tehetség. Az... Azért lövi azokat a Poolban Trend Alexander Arnold,amikben ELVILEG Domika annyira tehetséges... Belőtt a bosnyákoknak egy gólt,meg még egyet 11-esből, oszt egyből Mbappenak képzeli magát... 😁😁😂😂🤣🤣 Nem baj. Majd a helyére kerül... 🙃🙃🙃
okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát kerülhetne már, ez a Slot se tudom mit lát benne ennyire...vagy ennyire nincs a helyére más.
okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Arról nem beszélve,hogy akkora tehetség,hogy mit ígért az EB előtt egy évvel,és mi lett a vége?... Ja,mert sérült volt, azért nem volt formában... Milyen rendes gyerek! Sérülten/betegen is „dolgozik". Ha sérült minek lép pályára? De persze, takarózni mindig kell valamivel. Duma az van. 😁😁😁
okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt más. Amúgy egyszer leirtam már itt, de továbbra is tartom. Simán kihagyható lenne a magyar válogatottból. Wili Orbán jobb csapatkapitánynak tartanám, vagy Dibuszt.
okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Ki lehetne,de mégsem... Mert Rossi „mester"... 😂😂😂 Ezt a megszólítást is akárhányszor olvastam, mindig felvísitok...😁😁 Úgy odáig van érte... Gondolom azért mert hát hogy néznek ki hogyha a válogatottból egy liverpoolban játszó játékost kiraknának?... Amúgy meg ha nincs helyette más akkor Rossi variáljon. Azért van. Nem?
okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!