Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Liam Payne-nek miért nem...

Liam Payne-nek miért nem tudott segíteni senki?

Figyelt kérdés
Volt elvonón, úgyhogy a barátainak, családjának is tudnia kellett, hogy problémái vannak. Több interjúban is említette, hogy voltak öngyilkossági gondolatai. A barátnője, a szülei, barátai miért nem tudtak közbeavatkozni? :( Persze ez csak egy teoretikus kérdés.

tegnap 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hány barát kell ahhoz, hogy biztos ne haljál meg rákban vagy szívrohamban?
tegnap 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyik sem állt olyan közel a szívéhez, hogy tényleg hatni tudjon rá.
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Többféle kábítószert találtak a szervezetében. Arról nagyon nehéz ám lejönni, még ha 100 barátod van, akkor is, főleg ha többféléről van szó, akkor már szinte lehetetlen. Azonkívül nem lehet senki mellett ott lenni 0-24-ben és vigyázni rá.
tegnap 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt rehabon, de mint a mellékelt ábra is mutatja sikertelen volt. A családja, a barátnője se tud hatni ilyenkor valakire? Vagy az exe, akivel egy közös kisfiuk is van? Ilyen függőség esetén semmi, semmi ezen a világon nincs, amivel le lehet szokni? Szegény még dalt is írt, tudta, hogy baj van vele és rossz úton halad, de mégis a drog és a kontroll uralma alatt volt.
tegnap 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem voltam hasonló lelkiállapotban mint ő én sem tudtam elképzelni miért drogozik valaki vagy miért nem elég neki az a pár törödő ember aki vele pl szülők,barátnő aztán belekerültem.Az ember tudata ilyenkor beszűkül azt hiszi senki nem szereti mindenki ellene van hiába nem igaz. Ilyenkor nem látod a jó dolgokat csak a "sötétséget".
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elvileg idén is elment rehabra, de 48 óra után feladta a kezelést.

Szomorú ezt hallani. Azóta rendben vagy?

tegnap 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!