Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » HErBY régi videói?

HErBY régi videói?

Figyelt kérdés

Mint ismeretes, HErBY (Dely Péter) az imént megszüntette YouTube-csatornáit, ezzel törölve 10+ év munkáját és több mint 14 ezer videót összesen.


Bár ahogy sokan, én sem támogattam az elmúlt években tanúsított viselkedését, régen nagyon szerettem a tartalmait. Fiatal vagyok még, és valamennyire a korai YouTube-éveim meghatározó alakjává lett, mivel ő volt a Magyar YouTube királya, amikor csatlakoztam.


Most, hogy törölte a csatornáit, elvesztek az értéket képviselő videói véglegesen. A Wayback Machine-ben csekély számmal kerültek ezek mentésre, és eddig nem igazán látok nagy kaliberű reupload-csatornákat sem.


Lesz még valaha lehetőségünk újra megtekinteni a régi nézői Minecraft pálya végigjátszásokat, Adobe-szoftver tutorialokat, PostaCucc sorozat részeit, a STeVE és ÉN sorozatát, és egyéb, tényleg kemény szerkesztési munka árán létrehozott tartalmakat?



okt. 16. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Pár hét, max egy hónap, és megint elérhetőek lesznek. Csak átmeneti bekattanás HErBY-nél.
okt. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Újra a neten lehet, ha:

- valaki archiválta mindet és újra megosztja valahol

- a készítőnek megvannak az eredeti felvételek és újra feltölti


Előbbire kicsi az esély, mert ekkora mennyiségű anyagot nem biztos, hogy sokan bevállalnak tárolni 'hátha jó lesz még egyszer' alapon, ha úgyis fent van a neten. Utóbbira azért kicsi az esély, mert Herbert kezd megzakkanni, és elengedni mindent.

okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
én nem látok rá nagy esélyt. nagy csapás volt ez neki hogy megfosztották a bevételszerzéstől és rájönni pár nap próbálgatás után máshol hogy nem olyan könnyen megy ez. az előző nagy törlés után még fel tudott építeni egy pénzt termelő csatornát, de jelenlegi állapotában ha újrakezdi is, az csak aprópénz lesz. de igazából sosem tudta igazán megbecsülni a pénzt, mikor 500 ezreket keresett is vele, odaadogatta egyedülálló anya ismerőseinek stb. és tudom hogy bárkire rá lehet húzni manapság valamilyen pszichiátriai betegséget, de biztos vagyok benne hogy őt nem csak az alkohol építette le ennyire az évek alatt, hanem van még ott valami pszichés dolog is ebben a hatalmas burukba zárkózásában a külvilág elől
okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudni lehet az okát, hogy miért törölte le a csatornáját? Fura ha valakinek van egy sok év alatt felépített havi több százezret hozó csatornája, az csak úgy letörli...
okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy utolsó részeg live-ja, de irdatlan nagy hülyeségeket beszélt.

Hogy a ranter szcéna nézői kártékonyak, hogy mannin bárkit elintéz hogy eltüntessék a netről, hogy ő volt aki az internetet elkezdte.

[link]

okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!