Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bartos Csaba István régi videói?

Bartos Csaba István régi videói?

Figyelt kérdés
Ki Mit Tube-os menedzserek kifigurázása és a hóban fekvőtámaszt nyomó videóit nem találom. Gondolom azóta már törölt videók. Valahol meg lehet nézni?
2021. jan. 14. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Bartos egy alkoholista senki! Nem érdemes vele foglalkozni.
2021. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te meg egy névtelen senki vagy, nem érdemes veled foglalkozni.
2021. jan. 14. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom hogy lehet a Mösterre ilyet mondani, az úristókát!
2021. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami volt hogy rengeteg videoját törölték, emiatt abba is akarja hagyni, még tavaly decemberben volt kinn ez a videoja, de csak pár napig.


Mondjuk hogy azóta mi van passz, lehet tényleg abbahagyta.

2021. jan. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felügyelet alá került, azért nincsenek videói. Ön és közveszélyes lett, majdnem felgyújtotta az anyjára a házat. A cretins-ek meg csak kihasználták az ismertségét (pesti bunkó gazdaggyerekek, akik hülyítik a fiatalokat, játszák a csövest, közben pl Dick Jonson egyiptomba jár búvárkodni, regi milliós kocsikkal jár stb..)
2021. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De az még novemberben volt nem? Mármint mikor mondta is, hogy majdnem felgyújtotta a szobát és vele a házat, és hogy akkor voltak valami vizsgálaton, de végül nem vonult be az elvonóra.
2021. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt vmi problémája a youtube-bal, mert miután elérte a 100E feliratkozót, törölték pár videóját.


Egyébként meg van abban vmi, amit az 5-ös ír. Nekem sok ez a Kretének csapat.

nem tudom, passzol-e egyáltalán Bartos közéjük.


Az egész csapatból Zsivány az egyetlen hiteles arc, ő még barátként is tekint Bartosra.

A zöld hajú idióta (Joker XIII) meg vér ciki. Rohadt unalmas ember lehet, aki egy képregényhőssé maszkírozza magát, és úgy akar egyéniség lenni.


Belenéztem pár videójába, és igen, valóban egy buta, igénytelen, unalmas ember.

Bartos legalább egyéniség.

2021. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!