Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Radics Peti-nek fent van még...

Radics Peti-nek fent van még valahol a régi Youtube iditóták videói?

Figyelt kérdés
Amiben ilyen 1-2 feliratkozós csatornákat parodizál és reagál a fiatalok hülységeire, ő maga letörölte ezeket a videókat, de valamilyen mentett protálon még fent van?

2022. jún. 16. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bár ezek is nagyon jók, de én itt konkrétan a youtubeos csatornákat/ gyerekeket parodizáló vidóira gondoltam, mint írtam azokat már ő levette a csatornájáról, de hátha valaki itt lementette őket és még megvan valahol. Azért köszönöm a választ.
2022. jún. 16. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

Ki az a Radics Peti?

És kit érdekel?

2022. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző!

Azt érdekli, aki feltette a kérdést. Tehát ő ismeri Radics Petit. Javarészt akik reagálnak egy kérdésre, azért teszik, mert ők is ismerik a kérdés alanyát.

Te nem ismered és nem is érdekel téged.

Normális esetben az ember tovább görget. Te nem ezt tetted, hanem leírtad, hogy téged nem érdekel. Szeretném érteni, hogy miért? Köze van az erekciódhoz?

2022. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!