Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson volt a 80-as...

Michael Jackson volt a 80-as években a valaho volt legnépszerűbb ember a földön?

Figyelt kérdés
okt. 11. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A legnépszerűbb énekes talán, de, mint ember nem hiszem.
okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én fel tettem a kérdést a mesterséges intelligenciának és a válasza ez volt



"A 80-as években több népszerű személyiség is kiemelkedett a különböző területeken, például a zenében, a filmiparban és a sportban. Az egyik legikonikusabb figura Michael Jackson volt, aki a zenei karrierjével és innovatív videóklipjeivel forradalmasította a popkultúrát. Ezen kívül Madonna is óriási népszerűségnek örvendett, mint a pop zenésznője. A filmiparban olyan színészek, mint Tom Cruise, Harrison Ford és Meryl Streep is jelentős figyelmet kaptak. A sport világában pedig Michael Jordan kezdett el tombolni, és alig néhány éve indult el a karrierje. Így több jelölt is van, akik közül nehéz lenne egyet kiemelni, de Michael Jackson és Madonna a legnagyobb ikonok közé tartoznak."

okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Valaha volt legnépszerűbb ember a Földön? Kétlem!

Ha Jézust, Mohamedet és Buddhát leszámítjuk, szerintem Hitler vagy Gandhi ismertebb nála.

okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Michael a "Bad" című dalával hódította meg akkoriban a világot.


Ha most is élne, sokkal híresebb és befolyásosabb lenne mint (pl) Ronaldo

okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
MJ fan vagyok, de azt te sem gondolod komolyan, hogy befolyásosabb lenne. Michael már bőven túl volt a karrjerje fénypontján és az állapota is folyamatosan romlott…
okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5

Nem volt ő annyira beteg

okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. Sajnos de… fizikailag sem volt a toppon, de mentális eléggé megszenvedte a botrányait és, hogy rengeteg adóssága volt.
okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Érdekesség!


Michael Jacksonnak van a legtöbb nyelvre lefordított Wikipédia oldala, megelőzve olyan személyeket, mint Julius Caesar, Albert Einstein, William Shakespeare vagy Ronald Reagan. Csak a Biblia és Jézus előzi meg őt.

okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7#

Nem fogok vitatkozni, gondolj amit akarsz

okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Ember… ezek tények! Nem én gondolom ezeket.
okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!