Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Michael...

Mi a véleményetek Michael Jackson lányáról, Paris Jacksonról? Megérdemli, hogy egyesek, akik csak MJ lányaként ismerik, tehetségtelennek nevezzék, és olyannak, aki nem csinál semmit?

Figyelt kérdés

Néhány információ róla: énekesnő, színésznő és modell, emellett aktivista, valamint az Elizabeth Taylor AIDS Alapítvány nagykövete.


Számos albumot készített, beleértve a ‘Wilted’, ‘The Soundflowers’ és ‘The Lost EP’ címűeket. Néhány legjelentősebb kislemeze a ‘Let Down’, ‘Lighthouse’, ‘Just You’ és ‘Bandaid’. Érdemes megemlíteni, hogy Gabriel Glenn-nel együtt alkottak egy The Soundflowers nevű duót, és első koncertjüket a Canyon Sessions eseményen adták 2018 júniusában. Paris énekel és ukulelén játszik.


Szerintem Paris nem érdemli meg a megvetést és a sértegetést, csak azért, mert az apja a leghíresebb. Sokan állandóan a Jackson vezetéknévvel jönnek, de fogalmuk sincs arról, hogy Paris teljesen egyedül építette fel a karrierjét, családja segítsége nélkül, hiszen ők nem akarták, hogy híres legyen.


Nem tudom, mi a különbség más híres szülők gyerekei és Paris között. Mivel különbek a Hadid lányok vagy Zoé Kravitz? Nem szabad elfelejteni, hogy amikor Paris a karrierjét kezdte, nem volt mellette az apja, hogy végigvezesse az úton és tanácsokat adjon.


Szerintem Paris nem érdemel megvetést, főleg olyan emberektől, akik csak úgy ismerik, hogy "Michael Jackson lánya". Minden híres gyerek közül ő kapja a legtöbb megvetést, mert az apja Michael volt. Persze beszélhetnénk Lourdes Leonról, Madonna lányáról is ebben a témában; nem mondom, hogy nincs tehetsége, igazából őt annyira nem ismerem, így nem akarok rosszat mondani róla, de Paris Jackson sokkal különb nála, hiszen ő létrehozta a saját stílusát, és nem próbálja az apját utánozni, nem úgy, mint Madonna lánya.



"Szeretem az apámat, és büszke vagyok arra, hogy az ő lánya vagyok. Csak nem gondolom, hogy az ‘M.J. lánya’ cím illik rám. Sokan azt hiszik, hogy csak miatta sikerül, de meg akarom mutatni, hogy van tehetségem, és ha próbálkozom, sikerülhet"


Paris Jackson


Egy érdekesség:A neve egy Nepo babák listáján sem szerepel, ami szerintem érdekes, főleg hogy Madonna lánya, és minden híresség gyereke neve rajta van. Még Michael legközelebbi ismerőseinek a gyerekeinek a neve is, olyanoké, mint Quincy Jones lánya, Diana Ross lánya, és még lehetne sorolni, de Paris Jackson neve sehol.



Itt egy nagyon jó cikk róla



"Michael Jackson lánya, a gyönyörű Paris nem apja hírnevének köszönheti karrierjét, énekesnőként, dalszövegíróként és színésznőként is abszolút a maga útját járja, és önazonos, tehetséges előadóként vált ismertté. A legtöbben már nem csak Jacko lányaként emlegetik, hiszen az ösvényeket, amiken idáig eljutott, saját magának taposta ki.


Modellként vált híressé, a divatszakma nagyon hamar, már egészen fiatalon meglátta a gyönyörű lányban rejlő lehetőségeket. Paris tudatosan építette karrierjét, s a modellkedés mellett zenéléssel kezdett foglalkozni, sőt, színésznőként is megmutatta már tehetségét."



[link]



Egyébként már dolgozik az új albumán, és két új filmben is szerepelni fog. Az egyik az One Spoon of Chocolate, a másik pedig az Open Wounds.


Ezen kívül tehetséges hobbi rajzoló és festő [link]



ma 09:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
1 szavazat
 1/1 A kérdező kommentje:

Ja még így pluszban


Én mérhetetlenül tisztelem és szeretem Párizst. Ő egy gyönyörű és természetesen lenyűgöző nő, aki elfogadja a tökéletlenségeit. Nincs nála őszintébb és bájosabb ember, mind megjelenésében, mind jellemében. Szerénysége ellenére mindig a maga jellegzetes módján fejti ki véleményét. Lehetetlen nem szeretni őt. Akik azt állítják, hogy tehetségtelen, egyszerűen nem ismerik eléggé. Ők csak Michael Jackson lányaként ismerik fel, és meg sem próbálják megismerni, pedig nagyon tehetséges.

ma 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!