Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Más is imádja / szerelmes...

Más is imádja / szerelmes Michael Jacksonba?

Figyelt kérdés
Szóval igazából egész kicsi korom óta imádtam és nagyon sokat hallgattam illetve néztem viszont évek óta nem nagyon foglalkoztam vele és a múltkor szembejött velem egy videója és eszembe jut hogy mennyire imádtam kiskoromban és megnéztem a az egyik filmjét és most újra ez az érzés előjött bennem hogy mennyire imádom és elővettem a pólómat is és hogy mennyire sajnálom ami történt vele meg nagyon sok videót nézek róla mostanába és nem tudom hogy ez normális-e azt is tudom hogy lesz róla egy film azt is nagyon várom már de tényleg vannak még ilyen igazi fanok? :D 24/N
júl. 12. 22:09
 1/7 anonim válasza:

Jaj nyugi, ez csak rajongás. Teljesen természetes, nincs köze a szerelemhez, csak nagyon idealizálod.

Én is nagyon imádom ♥️


25N

júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hát zeneileg én is imádom, de azért vannak nála jobb pasik, bár én inkább még rockosabb vonalon mozgok. Szívás mikor ilyen zenét hallgatsz és minden “jó pasi” vagy 60+ vagy már nem is él.😅

Én jelenleg yungbludért őrülök meg, egy fokkal elérhetőbb, mert él is, és fiatal is, de nyilván majd ő lesz a férjem.😂😂

Szóval amúgy nyugi, normális vagy.:)

19L

júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Engem valahogy a hideg kiráz tőle. A zenéjét sem szeretem.

De normális dolog rajongónak lenni, és sokan nyomják "magasabb szinten".

júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem most is van platoi szerelmem 30 évesen is de nem egy Jackson típus

Nem is volt hetero

júl. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 ajánlom figyelmedbe ezeket!


[link]


Michael Jackson was NOT Gay - The Life of an Icon



[link]


Stories About Michael The Flirt


Ja és Lisa szenvedélyes szeretőnek írta le

júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen durva, hogy a pop királyának pont a rock and roll királynak a lánya volt a felesége. Ennél jobban nem is jöhetett volna ki.
aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Michael Jackson 💙
szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!