Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mostanában mindenki füvezik?

Mostanában mindenki füvezik?

Figyelt kérdés
Azahriah, pogány induló,krubi,novak808,desh, és kb minden hazai rap/pop előadó a füvezésrol ir szamot,vagy legalábbis muszáj beleirnia mekkora dzsót tekert este...nem itelem el,de komolyan ott tart a világ hogy kb minden előadó drogozik és erre biztatja a rajongokat is?
ma 05:11
A kérdező szavazást indított:
Nincs ezzel gáz, fű menő
A pia lejárt lemez,most ez van
Kicsit aggasztó
13 szavazat
 1/5 anonim válasza:
53%
A normálisak nem. Mondjuk az ilyen azarinya félékből nem is nagyon nézek ki mást
ma 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen.

De én nem bánom, megérdemlik, hogy drogosok lettek.

ma 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
27%
Én nem, de csak mert nem tudok kitől venni.
ma 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez már az én fiatalkoromban (20 éve) is így volt :( Csak akkor még nem beszéltek róla ennyire nyíltan.
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne ertsetek félre, nem vagyok prűd, én is próbáltam már,de az hogy ennyire sűrűn ezt éneklik az eladók, ugyanolyan aggasztónak tartom mint a tibi atya jelenséget. Nem azt kéne sugalni tizenéves gyerekeknek (akik ezeket főleg hallgatják) hogy fhu de menő dolog drogozni
ma 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!