Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért bűn, hogy több száz...

Miért bűn, hogy több száz liter babaolaj volt P Diddy házában?

Figyelt kérdés
ma 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Önmagában ez nem bűn. De lehet közvetett vagy közvetlen bizonyítéka más bűnelkövetésnek.
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mit lehet vele csinálni? Lehet amatőr vagyok, de ez az egy nem világos nekem..😅
ma 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Síkosítóként használható. A közvélemény már össze is mosta, hogy ahol rendszeresen rendeznek szex orgiákat, ott sok síkosítóra is szükség lehet. Na meg ha valakit megerőszakolnak, ott nem úgy csúsznak a dolgok ahogy elvárod, egy kicsit be kell olajozni.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy informálódtam, hogy nem is babaolaj volt az üvegekben, hanem folyékony extazi 🫤
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
ma 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:

#4: netes pletyka, ahogy egymásra licitálnak és kombinálnak az emberek minél nagyobbat mondva. A "liquid ecstasy" állítás egy Tiktok-on terjedő szenzációgyártás és clickbait.

Valószínűleg abból kiindulva, hogy egyes áldozatok bedrogozásról számoltak be, így összekötötte valaki okosan a szálakat, majd azt már tényként terjesztette tovább. Azért mindenhol leírják az értelmesebb oldalak, hogy "TikTokers says/claims".


Ha a rendőrség mást talált volna, akkor azt jelentik be.

Még a baba olaj mennyiségét is bulváros túlzásnak írták le az ügyvédei. Sokról írnak, mert ha egy kartonban van több flakon, és vettek egy vagy több kartonnyit, az átlagos felhasználásra már sok. De nem több hordónyi mennyiségek, vagy ami szobányi helyeket foglal el, így valószínűleg az 1000 flakon is erős túlzás.

ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!