Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csiklandozás és csiklandozássa...

Csiklandozás és csiklandozással foglalkozó oldalak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valahogy szeretem nézni ha valakit csiklandoznak meg ez a téma érdekel is mert versenyezni fogunk (én rendeze ma versenyt) a barátnőimmel (kb. 3-an vannak), hogy ki bír több vizet meginni na és a vesztest elengedjük wc-re utána pedig megitatunk vele 1 pohár colát és ha ez meg van várunk 5 percet és én addig csikizem (persze ő ki lesz kötözve) míg pár cseppet be nem pisil. :) (kb.3-4 max 5-6) cseppet.Ha meg totál bepisil fel vagyok hatalmazva büntetésből neki még 2 perc csikizésre babaolajjal.Szóval ez most mindegy csak azért írtam, hogy tudjátok a sztorit.


Tehát ha tudtok ilyennel foglalkozó weboldalt és esetleg online videókat akkor létszives komiba küldjétek el.Ha nem tudtok akkor a saját ismereteiteket is leírhatjátok.


Esetleg ti tartottatok ilyen versenyt már?(Ilyesmit)

Ti mivel csikiznétek a vesztest?

Szerintetek fehérneműben történjen a dolog vagy sima ruhában?

És még az utolsó kérdésem, hogy mit gondoltok mennyi colát kéne megitatni a vesztessel (hogy bepisiljen teljesen?) kicsit gonosz vagyok lehet de azt szeretném ha még babaolajjal is "megkínozhatnám". :D



2013. febr. 13. 17:13
 1/7 anonim válasza:

Én szívesen lennék csikiző, ha tényleg indul ilyen buli!!

:D


Kb. fél liter elég és olyan kb. 1 órát kéne várni szerintem!! ;)


Az oldalakat tekintve ezt tudom javasolni:

- www.tickling.eu

- [link]

2013. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LeftBehind ***** válasza:
Te jó ég,errefelé miért nincsenek ilyen csajok? A fél életem adnám,ha részt vehetnék ilyesmiben!
2013. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez cukidolog lez :)
2013. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Valaki esetleg videót nem tud linkelni?
2013. márc. 9. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs ked ved FB-n beszélgetni eröl? :)
2013. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Youtube-on van sok ilyen video. Csak írd be angolul, azt annyi. http://www.youtube.com/watch?v=0v13153HSNA Ez egy jó video
2013. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dailymotion-re regisztrálj. Ott nagyon sok csikis videó van :) Sokkal több, mint a YouTube-on!
2013. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!