Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbáltak már vallatni csiklan...

Próbáltak már vallatni csiklandozással?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

minden nap 3xor!

de biztos hogy hatásosabb mint a fájdalom,föleg aki csikis nagyon bele is lehet halni(fulladás)

2012. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vallatni még nem, ám a gyenge pontomat próbálták már keresni, igaz nem sok sikerrel.
2012. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gokukid2000 válasza:
100%
Igen a haverok már probálták vele kideríteni a facebook jelszavamat.Mondtam nekik hogy elfelejtettem de nem hitték el(pedig tényleg) és vagy egy orán át csikizték a talpamat:kikötöztek,először kézzel,aztán tollal a lábujjaim tövét,késöbb pedig villa hegyével a párnás részt,és a talpam közepét,legvégül megint kézzel.
2013. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én nem voltam ilyen szerencsés. Három haverom egyszer kikötözött, lehúzta a zoknimat és elektromos fogkefével csiklandozta a meztelen talpamat egészen addig, amíg meg nem mondtam nekik a facebook jelszómat. Nem tudtam mit tenni, a csikizéssel kegyetlenül megkínoztak, muszáj volt megmondani nekik. Erre beléptek és cseteltek, hülyeségeket írogattak a nevemben, én meg ott feküdtem kikötözve. Megalázó egy helyzet volt az biztos, a talpam még órákon át bizsergett utána.
2014. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
engem is 55 percig csikiztek kikötözve megmondtam a facebook+azemail jelszót is,és hülyéskedtek.
2014. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Engem az osztálytársaim a tesi öltözőben nemcsak megcsikiztek, de vallattak is. Óra után levettem a tesi zoknimat, mire lefogtak és a meztelen talpamat elkezdték kézzel csiklandozni.Addig csikiztek, amíg a facebook-jelszómat el nem árultam. Majdnem halálra kínoztak, szétröhögtem a fejemet. :D Utána még a talpam is bizsergett.
2016. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem egy kolléganőm zsarolt. Szinházba hívott, de nòs voltam. Nem akartam elmenni. Ő elvált volt.

Kezdett bökdösni a bordáimon. Én meg ugrottam és le akartam fogni, de erre egyre inkább bôködött bal , jobb kezével.

- Eljössz, vagy megkínozlak.

Röhögtem, mire az íróasztalára nyomott le, és vagy öt percig kegyetlenül csikizett.

Aztán megígértem, hogy megoldom valahogy. Elmentem végül is.

Ám megjegyezte, hogy milyen csíkos vagyok, és rendszeresen eljátszott velem, akár tíz percet is, és végig nevetett, ahogy nem bírtam ki!

szept. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!