Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a johnsons babaola...

Szerintetek a johnsons babaolaja jó hajra? Személyes tapasztalat esetleg?

Figyelt kérdés
júl. 22. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy hajra? Mi a cél?
júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
A Johnson & Johnson egy mocsok semmirekellő cég, tele balhékkal, meg bizonyítottan káros termékekkel. Én semmit nem vennék tőlük magamnak sem, nemhogy a gyerekemnek :D
júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező: a termék egyszerű, mint a fakocka. Nem használtam hajra, el tudom képzelni, hogy működik hajmosás előtti "védő olajozásra", de még brutális vastag szálú haj esetén is kétszer meggondolnám a hajmosás utáni ápolóként használatot, mert elég nehéz, félő, hogy trutymóssá teszi a tiszta hajat. Ha elkezded használni és pár hét múlva ocsmánnyá válik a hajad, egy erősebb samponos hajmosást letolnék rá (legegyszerűbb: tipikus olcsó férfi tusfürdő, az az áttetsző típus, WU2) egyszer és csak egyszer, és utána soha többet babaolaj a hajra.

2: OK, világbéke.

júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Olajos lesz, nehéz kimosni. Szerintem nem jó termékek, sampont próbáltam, egy szénakazal lett az egész fejem. Újra meg kellett mosnom. Nekem az is nagyon fura, hogy babatermékek tele vannak parfümmel.
júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajra inkább kimondottan hajolajat tegyél, ne ezt.
júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!