Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azt szeretném megnézni a...

Azt szeretném megnézni a google utcaképen,műholdképen,hogy hol laknak Polgár Árpiék Floridában?

Figyelt kérdés
Ne értse senki félre,nem vagyok őrült rajongó, nem megyek oda és nem fogom zaklatni őket. Valószínűleg soha nem fogok amerikába járni,csak szeretek utcaképen nézelődni. Ugye tudjuk a videókból,hogy Siesta key nevű szigeten élnek egy iskolával szemben. A pontos cím kellene,hogy virtuálisan szétnézhessek azon a környéken
szept. 9. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre gondosan ügyelnek. Gombos Edina is úgy jészíti a videóit, hogy csak nagyjàból sejted, hol is élnek.

Ne hinném, hogy bárki utca házstàm címet tudna adni.

szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, ki az a Polgár Árpi, de kíváncsiságból rákerestem Siesta Keyre, nem olyan nagy sziget, keresgélhetsz rajta iskolákat.

Én egyet találtam: The Out-Of-Door-Academy - Lower School - Siesta Key Campus, nézelődj azon a környéken.

szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!