Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezzel a 2okossal hogyvan...

Ezzel a 2okossal hogyvan pontosan,hogy megmondták,hogy ők pedofilok és semmi következménye?

Figyelt kérdés

júl. 24. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Biztos, hogy nem mondtak ilyet, mert az instant karrier vég lenne. De ha mégis így lenne, akkor is csak egy elkövetett bűntettnek van következménye. Gondolatrendőrség és gondolatbűn egyelőre nincs, hogy valakit pusztán az érzelmei miatt ítéljenek el.

Milyen következményt vársz? Bárki akinek a szájából elhangzott már egy "dögölj meg" indulatszó, az ellen induljon eljárás gyilkosság előkészületéért?


A valós következmény ott kezdődik, hogy nem adsz teret az ilyen káros tartalmaknak, amit ők is művelnek. Nem nézed, nem beszélsz róla, nem pörgeted a komment statisztikájukat, nem reklámozod a neten ingyen a nevüket, mint ebben a kérdésben is csinálod. Amiről nem tudnak az emberek, az nincs. Akkor fognak eltűnni a köztudatból, ha az emberek nem vesznek többet tudomást róluk. Meg kiosztják a 8-10 éves gyereknek a nyaklevest, hogy ne nézzen szennyet, és ne istenítsen ilyeneket.

júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

El vagy tévedve töki. Ha valaki pedofil, az nem büncselekmény, hanem egy betegség, lelki torzulás, vagy nevezd aminek akarod.


Ha valaki fajtalankodik, tehát a tettek mezejére lép, akkor valósul meg a büncselekmény, és onnantól lehetnek következményei.


Az, hogy valakit a beteges érdeklödése és vágyai miatt elítéljenek, pont olyan lenne, mintha a LMBTQGDZSDZBLABLA tagjait kezdenék üldözni.

júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1 Ahogy te is mondtad az instant karierr vég. Tehát ugyanaz. Egyébként meg amúgy pontosan tudom,hogy ezek már a mai világba büszkeség tárgyai,elfogadottak tehát miért is kérdeztem meg,hogy csak mégegyszer szembesüljek ezzel...
júl. 24. 19:35
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Hónapok óta a közbeszédben van tartva és több botrány középpontja is a gyerekek ellen elkövetett visszaélések, amibe jó pár ember belebukott már, és a rendszert is be fogja dönteni. Egyáltalán nem elfogadott és büszke dolog.
júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Mégis mire gondolsz? Sehol nem hallani róla ilyesmit hogy pedók lennének.

Bár elnézve a mai lányok öltözködését, elhiszem hogy nehéz nekik nem pedofilnak lenni.

júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5 Jolvan már ténylég értem,hogy ez már 1 elfogadott dolog.
júl. 26. 01:24
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem azt mondtam hogy elfogadott lenne. A szülők is jobban kellene kontrollálják a lányuk öltözködését, némelyik cafkának öltözik.

Hol hallottál erről 2pedo dologról? Forrás?

júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Esküszöm,komolyan nem tudom idelinkelni,mert ilyen lementett videók,lehet,hogy kivan ragadva a kontextusából,de nem nagyon tűnt viccnek. Nézd meg azt az Ice és Sillo Laura dolgot.
júl. 26. 02:18
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom hány éves ez a Laura, azt sem tudom ki a retek ez a 2 fiú, de elindítottam ezt a videót és bizony az a csaj már nemileg érett... ez egyértelmű. Itt semmi pedofília nincs. 14 éves kortól pedig legálisan szexelhetsz bárkivel akár 70 éves fószerként is.

A pedók azok, akik a kisiskolás és óvodás gyerekekre gerjednek.

Persze vannak IQ-bajnok felnőttek látszó lények is, akiknek mindenki, aki fiatalabb nála, az gyerek. De az ilyenek ugyanúgy nem volnának valók a társadalomba, mint a pedók.

júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, nem pedok.
júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!