Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a jobb pasi, Magyar Péter...

Ki a jobb pasi, Magyar Péter vagy Toroczkai László?

Figyelt kérdés
Tegyük félre az érzelmeket és csak a puszta tények alapján válasszunk!
jún. 13. 19:30
A kérdező szavazást indított:
Magyar Pé
Toroczkai
Valaki más, megírom kommentben
Viktorunknál nincs sexybb
19 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Toroczkai <3
jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
És mi van Németh Szilárddal?
jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Férfiként szerintem Torockay sokkal jobb adottságú pasi lenne, de kevésbé ad magára, picit meghízott, nem olyan jó a frizurája, nem ad arra, hogy jól szabott ruhákban divatosan öltözködjön, míg Magyar Péter hozza a "nyugat európai nyaralások alatt látott gazdag felső-középosztálybeli helyi topmanager" pasi imázst, vékony, divatos, ami nagyon bejön az embereknek, Tóth Torockay Laci sokkal TSZ elnökösebb lett.
jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na erre se gondoltam volna, hogy valakinek tényleg bejön ez a b*zigyerek stílus. :-O
jún. 13. 22:29
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Toroczkai népszerűsége pontosan mutatja az átlag magyar szellemi szintjét. A legostobább politikusok között van Túrótortával együtt, nem sportos, borzasztóan igénytelenül néz ki.

Tudom, a löttyedt, nem túl eszes átlag magyar proli ezzel jobban azonosul, de akkor akkor is nevetséges.

Magyar Péter meg úgy néz ki, mint egy igényes jól kereső külföldi férfi.

jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%

Ti miről beszéltek? Toroczkai ránézésre százat kinyom fekve. Szerintem még mindig rendszeresen edz, de ha már nem, ezelőtt 2 évvel biztosan. 3 évvel idősebb Magyarnál. Általában sportzakót, fehér inget és farmernadrágot vagy chinot visel. Teljesen jól öltözködik.

Ezzel szemben Magyar testalkata vékony. Jól jelleme 3. Csak az a baj, egy férfi számára szégyen, ha vékony. Amelyik férfi elhagyja a testedzést, nem tekinthető férfinek. Öltözködésre megegyezik Toroczkaival, bár értelmetlen erről beszélni, hisz a legtöbb politikus pontosan ugyanazt a kombót nyomja a sportzakóval, de mivel szóba hoztátok a divatot: Magyarnak az ecset haja 10 éve volt stílusos a tinédzser fiúk körében.

5, nem tudom, hogy tud így működni az agyad, de a vidéken élő felsőoktatásban tanuló fiatalok jellemzően a Mi Hazánkra szavaznak. Ti, neokommunista "liberálisok" hiába próbáljátok beállítani úgy, hogy az értelmiség a szavazóbázisotok, az az igazság, hogy rátok csak a valóságtól elrugaszkodott bölcsészek szavaznak, akiknek köze nincs a realitáshoz, és életükben nem találkoztak még az élet valódi problémáival. És valahogy Toroczkai az ostobaságával mégis felmosta a padlót mindhárom vitán az ellenfeleivel.

jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Magyar Péter meg úgy néz ki, mint egy igényes jól kereső külföldi férfi."


Nem. Úgy néz ki, mint egy buzeráns.

jún. 14. 13:23
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

7:


Igen, pont erre céloztam, h mo-on, ahol a többség egy löttyedt vagy dagadt proli, Magyar Péter bzeránsnak számít : D


Az atlag magyarnál butább, igénytelebb es bekepzeltebb emberrel eletemben nem talalkoztam, igy nem csoda, h 14 éve fidesz van, toroczkai tényező lehet, vagy az átlag magyar löttyedten dagadtan osztja az észt arról, h bzeráns meg ki nem.


Toroczkai egy ideális világban max. a polcokat töltené fel egy aldiban, hiszen semmihez sem ért, még angolul sen tud normálisan.

jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szegénykém, neked szörnyű életed lehet itt Mo-on a 42 kilós testeddel. Ha úgyis annyira utálod a magyarokat, menj aztán kúrasd magad az arabokkal például. Mert aki itt proli, az te vagy és ti nagyon szeretitek arabokkal, cintányérokkal b.atni magatokat. Közben azért a kisujjad ne felejtsd eltartani, te csepelen nevelkedett szerencsecsomag. :D
jún. 14. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

9:


Koszonom, h bemutatkoztal, pont a hozzád hasonló atlagos nagyszájú gyári melósokról beszélek. A fidesz es a mi hazank a hozzatok hasonlo atlagnal butább bekepzelt prolikbol el.


Egyébként marha vicces h eleg izmos vagyok, es vhogy az utcan eddig nem tapasztaltam ezt a nagy pofát : D nehogy egyszer igy nyilvanulj meg az utcán, mikor sörért vonszolod magad a cba- ba, mert csodálkozni fogsz, miert nincs fogad.

Mellesleg rohadt vicces h a hozzád hasonlóknak 3x akkora arca van, mint a 3-4 nyelven beszelo kollegaknak/kulfoldi ugyfeleknek.


Ennek az orszagnak pont az a fő problémája, h hozzad hasonló , butább réteghez lepukkant proliknak is óriasi onbizalma van

.

jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!