Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok Tompos Kátya...

Mit szóltok Tompos Kátya halálához?

Figyelt kérdés

máj. 31. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Megszakad a szívem.
máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglepett, részvétem. Sehol nem írják a neten, hogy pontosan milyen betegsége volt...miért?
máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
egy nagyon ritka, gyors lefolyású daganatos rákban szenvedett elvileg
máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy is kegyetlen dolog a sorstól hogy valakit 41 évesen rákban elvigyen, de az hogy tegnap összegyűlik a pénz a kezelésére, másnap reggelre meg meghal, egy olyan ocsmány fintora a sorsnak ami kevés van.

Nyugodjék békében!

máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

A Valami Amerika 2 az egyik (a kevés közül) kedvenc magyar filmem. Többek között Őmiatta is szeretem nagyon, a szerepe, a dalai, az éneke miatt. Hogy ez a fiatal, vagány, jó hangú, gyönyörűszép csajszi ma hajnal óta már nincs köztünk... nincsenek szavak.

Nyugodjék békében.

máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A tv-ben hallottam először, de nem akartam elhinni. Tudtam róla hogy beteg volt, viszont nagyon bíztam abban hogy sikerülni fog legyőznie ezt a szörnyű kórt. Én először szinkronhangként találkoztam vele a Mavi szerelme című sorozatban, itt a főszereplőt szinkronizálta. Nagy kedvencem volt ez a sorozat és a karaktere is, így eléggé elszomorított hogy soha többé nem hallhatom már a hangját. Nyugodjon békében!
jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Semmit. Tegnap hallottam életemben először ezt a nevet, amikor a párom mondta, hogy meghalt 🤷‍♀️
jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
96%
Annyira nem volt gyors lefolyású. 5 évet küzdött a betegséggel. Csak nem hozta nyílvánosságra. Titkolta, hogy beteg.
jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
23%
Egészen eddig míg meg nem halt nem is hallottam ezt a nevet.
jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Előző, ti hol éltek? Gondolom Kulcsár Edinát meg Berki Krisztiánt bezzeg ismered... Egy nagy művészt, aki a tehetségével lett híres és nem bulvár celeb volt, őt meg nem ismered. Az még egy dolog, de hogy még büszke is vagy rá? Inkább nézz utána, mennyi mindenben szerepelt, mennyi számot énekelt el gyönyörűen. Amíg ideírtad a felesleges kommented, megtehetted volna.
jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!