Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Viking fanok mit szóltok...

Viking fanok mit szóltok Ragnar halálához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!


Nekem a kedvenc szereplőm volt és kicsit kár érte.Mégis az egyik főszereplő volt és az egész sorozat meghatározó személye.Jó formán köré épült az egész sorozat.


Szerintetek mennyire lesz így érdekes majd a 4.évad Ragnar nélkül???



2015. ápr. 25. 19:46
 1/9 A kérdező kommentje:
jó lényegtelen amit írtam....megállítottam a részt és gyors kiírtam a kérdést. Még sem halt meg Ragnar :DDDD FAIL
2015. ápr. 25. 19:52
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
De utálom az ilyen embereket, mint te! Miért kell a kérdésben kiírni a Spoilert???? Képzeld, még nem néztem meg az aktuális részt. Oké, hogy javítottad, de így is elvettél a rész élvezetéből. Idióta.
2015. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még nem néztem végig a 3.évadot, de ha hallottál már korábban is a vikingekről,akkor tudtad h meg fog halni. A másik király (a kövérebb szakállas) fogja megöletni.
2015. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A forgatókönyvírók azt mondták, hogy a történetet továbbviszik Ragnar fiai vonalán. Szerintem Izland benépesítéséig vagy Amerika (Leif Eriksson) felfedezéséig mennek el a sztoriban.
2015. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

!!!SPOILER ALERT!!!

Bunkóság volt!

2015. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ismered azt a kifejezést, hogy SPOILER???? Most miért kell kiírni, miért kell elrontani azok élményét akik még nem látták?
2015. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rontotta el, mivel nem halt meg. De mint mondva volt, nyílt titok,h a végén megfog halni.
2015. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Had döntsem el magamnak, hogy mit rontott el. Én pl azóta nem is nézem és nem is fogom tovább nézni. És most itt TROLL módon dupla SPOILER játékot űzöl... Holló vájná ki a szemeteket, hogy ti se élvezhessétek tovább!
2015. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:'DD
2015. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!