Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a marokkói szurkol...

Mit szóltok a marokkói szurkoló halálához (video lent)?

Figyelt kérdés

[link]


Én ahogy látom rátámadt egy tucat szurkoló az autósra aki elhajtott a helyszínről és közben elütött egy embert, ami kérdéses, hogy miért nem a rendőrségre ment az eset után?


2022. dec. 16. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Addig jár a korsó kútra... Aki zavargásokban vesz részt, vállalja a kockázatot.
2022. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tragikus, de önvédelem.

Azt hitték lehet bármit... Hát nem

2022. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Jellemző, hogy többen továbbra is a kocsit igyekeztek támadni, ahelyett hogy a sérült társukat segítették volna.
2022. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Támogatom. Bár minél több ilyen lenne.
2022. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha nekem is elkezdené tépni az autómat ilyen randalírozó tömeg, akkor én is próbálnám védeni a saját és családom életét ha ők is ott vannak velem. Részemről tökmindegy hogy migránsok, cigányok vagy bárki más alkotja a tömeget, a saját és családom élete fontosabb számomra, mint bármi más. Nyilván nem lenne célom elgázolni vagy sérülést okozni nekik, csak a helyszínt szeretném mihamarabb elhagyni a saját és családom biztonsága érdekében. Ha ebben megpróbál gátolni fizikailag, az már az ő baja, normális értelmes ember fel tudja mérni, hogy egy 100 lóerős másfél tonnás vasdarabbal szemben nincs esélye.
2022. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól tette.

Kíváncsi vagyok te mit tettél volna....

2022. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én? Ugyan azt, remélem nem ítélik el a sofőrt, a médiában úgy állítják be, hogy ünneplés közben meghalt egy 14 éves gyerek mert letépett egy zászlót egy autóról ami ezután az ünneplő tömegbe hajtott és elütötte, bár nem tudom mi okuk lett volna ünnepelni amikor kikaptak, ez randalírozás volt a javából.
2022. dec. 17. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kicsit elhamarkodott volt az Autós, még oda sem értek csak egy Ember aki a zászlót lerántotta, erre meg már gázolt is az Autós. Én nem látom, hogy erre ilyen nagy oka lett volna. Aztán ezt csak Én látom, nem voltam ott, nem éreztem a hangulatot, nem hallottam mit ordobálnak, de így fentről nézve nem tűnt olyan veszedelmesnek a tömeg.
2022. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!