Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Stohl...

Mi a véleményetek Stohl Andrásról? Valaki találkozott már vele élőben?

Figyelt kérdés

Én az utóbbi pár hónapba nagyon kedveltem és sokat gondolok rá.

Igen tudom, hogy hibázott de amikben szerepelt műsör meg videók nekem az jön le hogy ő jó ember! Mellesleg szerintem nagyon jól játszik filmekben és sorozatokban ő a kedvenc színészem meg a hangját is nagyon szeretem meg azt is ha énekel.

Van itt olyan aki még szereti őt emberileg vagy mint színészt ?


jan. 16. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, amikor full részegen sört ivott, visszahányta a korsóba, majd újra megitta, az tényleg hiba volt (finoman szólva)... :DDD
jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Többször is részegen balesetet okozni nem hibát, hanem selejtes anyagot jelez.
jan. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem a való világ óta kifejezetten irritál, bár kb 2 részt ha láttam belőle. Azóta a hangját sem bírom, ahhoz képest a baleset amit okozott, már csak olaj volt a tűzre. Szerencsére egy filmben vagy színdarabban sem láttam.


De állítólag egyszer elmentem mellette mikor az auchanban forgattak valami reklámfilmet. A barátnőm mondta hogy "jé, ez a Stohl András volt."

jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinkronszínészként kiváló, magyar filmekben nem kedvelem. 2 x láttam Bucit élőben.
jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És beszéltél is vele# 4-es?
jan. 18. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
kb 3 méterre állt tőlem egy gyorsétterem parkolójában, de nem beszéltem vele...
jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!