Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vásároltam egy technika 50...

Elemerke23 kérdése:

Vásároltam egy technika 50 904a ss14 tipusu tévét! Ki találkozott már vele, a dobozon az is rajta van hogy hd ready meg hogy full hd, akkor most mi az igasság? +véleményeket kérnék rolla, akinek van és használja!?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk kettőt a tesómmal,mindketten használjuk 1080p full hd.

Monitorként használjuk, én meg vagyok elégedve vele.

Olvastam teszteket véleményeket róla és mindenki azt írta, hogy ár/érték kategóriában nagyon jó.

Egy bajom van vele hogy 60 Hz-en frissít full hd-ben,de nem túl nagy probléma ez sem.Hangszóróit nem használom ,mert a gépre kötött 5.1-es rendszerről jön a hang.

Hangtechnika nélkül nem valami tökéletes a hangja, de pár ezerért lehet venni hozzá hangcuccot.

2014. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
és az miért baj , hogy 60hz-en frissít fullhd-ba?? Megtörik a kép vagy mi a jelensége?
2014. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!