Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az a Geass? És melyik...

Mi az a Geass? És melyik animében van?

Figyelt kérdés
Egy faces posztot láttam ( [link] ) ,és olyan mint ha a Narutoban lenne benne.. viszont én nem emlékszek rá,igaz én csak a régi Narutot láttam,a shippudent még nem kezdtem el nézni...egyáltalán mit ad ez a képesség?

2013. máj. 20. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Code Geassben volt.


Pontosan nem emlékszem hogy mi az és egész pontosan milyen körülmények közt lehet megszerezni, mert nekem nem tetszett az anime, nem is láttam a végén.


De a főhős Geass-nek a képessége az, hogy parancsokat tudod adni embereknek akik belenéztek, amiket ők követnek. Volt még pár feltétel (ha jól emlékszem mindenkin csak egyszer lehet használni), de az már nem maradt meg annyira pontosan.

2013. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Geass: Code Geass animében volt benne, semmi köze a Narutohoz :D és a megszerzése: van egy C.C nevű csaj, aki találkozik a főhőssel. ő egy boszorkány és osztogatja a Geassokat. minden Geassnak más a képessége. van aki bármilyen parancsot ki tud adni, a személy véghez hatja, tiltakozás nélkül legyen bármiről szó. van aki az időt egy kis ideig megtudja vele állítani, meg olyan is van, aki a fejedben tud olvasni. a fő szereplő srác apja az emlékezetet tudta kitörölni, és helyette hamis emlékeket berakni. de a Geass túlzott használata átveheti az uralmat a használó felett, asszem így lett ez a főhőssel is, mert minél többször használod annál jobban erősödik. sőt az animében a főhős néhai bátyja megis halt a használata közben mert túl nagy területre, túl nagy erővel fejtette ki a Geass hatását. hogy leállítsa az időt, és a szíve nem bírta.
2013. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja és igen, mindenkin csak egyszer lehet használni. mármint a főhősnek csak egyszer lehetett, de pl az ellenségének többször is egy emberen
2013. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ÉS ez a Code Geass van feliratozva? csak mert én mindíg uraharashopos felirattal nézem a dolgokat,de ott nem láttam videót feltöltve.. pedig szeretném nézni
2013. máj. 20. 16:00
 5/13 anonim ***** válasza:
igen, feliratozva van
2013. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Dobsz egy linket kérlek?
2013. máj. 20. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Keress rá google-n hogy code geass 1. rész kidobja indán megnézheted.

Am a geass sokkal jobb mint a sharingan :D

2013. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jah,látom fennt van,köszi:D
2013. máj. 20. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Messze messze agyon gyalázza a naruto nevetséges szintjét a Code Geass , meglátod , az egyik legzseniálisabb anime .
2013. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen,még csak 5 részt láttam de imádom.Hány részes?
2013. máj. 21. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!