Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az emberek miért írnak vágya...

Az emberek miért írnak vágya mondanak rossz véleményt egy sztárol ha nem is ismerik?

Figyelt kérdés

2023. dec. 3. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy mondanak ez a hülye telefon miatt írtam rosszul
2023. dec. 3. 11:24
 2/5 A kérdező kommentje:
kedvenc énekesemről is rosszat írnak láttam és ez szerintem szemétség
2023. dec. 3. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Sok oka lehet. Például nem értik a hype-ot körülötte, mert bár körülrajongott sztárról van szó, művészileg esetleg legfeljebb átlagosnak mondható.


Vagy erkölcsileg elítélik az adott illetőt. Például Tóth Gabi kormányhoz dörgölőzése, kereszténység mögé bújtatott álszent viselkedése vagy Roman Polanski pedofilügye sokaknál kiverte a biztosítékot.

2023. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert az átlag emberek tudják hogy sosem lesznek olyanok mint pl Taylor Swift vagy Zac Efron. Éppen ezért csupa irigységből unalomból porig alazzak. De nem kell ezekkel foglalkozni
2023. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Amiért ennyi rendőrvicc is van.
2023. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!