Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez az Azariah dolog kb....

Ez az Azariah dolog kb. meddig fog a "elni"?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 10:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10


Mar lecsengett a srac, marmint bauko attila. Ad koncertet/koncerteket, de mar nem a szemelyt nezik hanem amit nyujt, azt meg egy ismeretlen DJ is meg tudja tenni.


Egy vlogger, blogger, instagramos meg tweeteres lett belole es ennyi. Donath probalkozott vele, de a helyesirasa az egetvero volt, rajottek, hogy nem erdemes egy kamasszal politizalni. Majd ha latok hireket rola TV-ben, vagy 444, portfolio, telex akkor adok neki eselyt a jovoben. Egy magan zenesz igazabol, elektronikai cuccokkal, egy magas hogy mondjam.. orrhanggal, nekem nem igazan jon be. Olvastam, hogy system of a down, slipknot meg ilyenek voltak a befolyasoloi, hat en ezt sehol nem latom, hanem egy pop stilust. Ha azok lettek volna akkor bandaja lenne.


Nem mondom nem lesz sikerelmenye, de nem lesz o az uj korszakalkoto a nagy magyar zeneiparban. SP meg Fluor is tobbet ert el, oket meg reklamoztak is meg mai napig is nehany pitianer termekkel, nem veletlen.

jan. 6. 10:32
 12/13 anonim ***** válasza:
tippre tiz év múlva pizzafutár lesz.
jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12


Nem. Marmint felig igen. Nemetorszagbol finanszirozza az apja (o is ott volt elvileg, az apja meg mindig ott van) anyjat nem tudom, de azt mindketten kijelentettek, hogy tamogatni fogjak ot mindenben ami oke. Szoval szerintem ki fog menni Nemeto.-ba, kitanul valami szakmat es dolgozik mint egy atlag. De nem kell ehhez 10 ev, ha majd eszbe kap. Minden racionalisan gondolkodo fiatal lelep innen, o sem kivetel, csak o neki raadasul van egy jo szuloje, az apja es egy jo orszag ahol tamogatjak az ember, Nemetorszag es ahol meg lehet elni legalabb.


En oszinten kivanom nojjon be az agya es mihamarabb menjen el, mert itt nem fog ha akar is millios nezettseget kapni. Csinalja ezt kint, legyen sikere csak az a baj, hogy kint elsoprik, eselye sincs. Ne haragudjatok, elsore azt hittem azt hiszem a "Ret" zenejeben, hogy valami c. a hangja alapjan. De nem tudom pontosan a szam nevet. De azokra a szam cimekre emlekszem hogy "MI A F*SZ" meg hasonlok, eleg balkani... De ez is az, hogy a tininek tetszik, az erettebbeknek akik 20 felett vannak, ne adj isten 25, ok is tudjak, hogy ez a srac Puskas stadion ide vagy oda, vege mar.

jan. 6. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!