Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez az Azariah dolog kb....

Ez az Azariah dolog kb. meddig fog a "elni"?

Figyelt kérdés
2023. nov. 12. 10:28
A kérdező szavazást indított:
1 het
2 het
1 honap
fel ev alatt gyorsan lecseng (ahogy pumped gabo)
tobb mint fel ev
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Míg beszélnek róla. A kérdésed szintén fenntartja a hype-ot, mert újra forgatja a nevét, beszélgetést vagy vitát generál.
2023. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Mint az összes többi aktuális tinisztár. 1-2 év és a rajongói már nem 14 évesek lesznek, a zenei ízlésük is fejlődik és nem fogják ezt a gagyiságot hallgatni.
2023. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem jön egy újabb hasonlóan alacsony színvonalú, igénytelen gagyi "előadó", akit lehet isteníteni.
2023. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
2-3 évet adok neki még, majd ez is lecseng úgy mint a No Thanx, Tokio Hotel, Fluor, SP
2023. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha még össze tud rakni a három befutott (Rét, Mind1, Fourmoods) zenéhez hasonlókat, szerintem évekig népszerű lesz még.
2023. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
1-2 év aztán a legtöbben azt se fogják tudni ki ez. A fentebb már említett SP-t vagy Tokio Hotelt mondd most egy tizenévesnek, halvány lila gőze se lesz róla, hogy ki vagy mi az.
2023. nov. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
93%

A kerdezonek annyiban van igaza a pumped gabo hasonlitassal, hogy azert neki volt egy musora. Azt hiszem evek/eveken at. Ot a media eltette. Ezert volt produktiv evekig. De amint lement a show, szerintem nem is kellett egy felev, hogy gyorsan lecsusszon, hanem kb. 2 honap, max 3. Utana mar mindenki, aki nezte is (az is nem szamottevo, de nagyobb volt mint az Azahriah nezettseg)


Azahriah meg max a media hivja interview-ra ugy 2 havonta egyszer, ha nincs izraeli haboru fontos fejlemeny, vagy keletebbre valami vagy valami politikai krizis. Mert ezekben a korokben meg a fing hiresebb mint o. Szoval onmagaban az fiu ha nincs eppen semmi, es a media behivja tobbszor akkor eselyt adok neki talan 1 ev. De annal tobb nem. Nagy valoszinuseggel ahogy olvastam apja Nemetorszagban van, 1 ev utan mar Magyarorszagon sem lesz, hanem ott elkezd valamit kitanulni, a nyelvet is, es lesz egy meloja 26 eves korara, jelenleg amit csinal, az hobbi amit ketlek, hogy onfinanszirozasbol teremt meg, mert mibol? Ha jol tudom kirugtak a sulibol, max a zeneibol valami, de az nem eleg. Azt is talan ha jol olvastam akkor anyu apu tamogatja mindenben, szoval ja. Egyebkent most legyunk oszintek. Annyira most sincs a toppon, holott ez az o fenykora. Igy.. 5 ev zeneles utan. Fluor, SP, Steiner Kristof (te atyaeg) hiresebb volt egyebkent, es nem kellett nekik 5 ev.

2023. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"2-3 évet adok neki még, majd ez is lecseng úgy mint a No Thanx, Tokio Hotel, Fluor, SP"


SP, Fluor és a No Thanx nem hasonlítható a Tokio Hotelhez, mivel utóbbi zenekar vilàgsztár lett, míg az általad felsorolt magyar előadókkal ez nem történt meg.

SP és Fluo szerintem több ideig a köztudatban volt, mint a No Thanx. Maga az SP ha jól tudom, önként döntött a zenélés abbahagyása mellett, és választotta a fotózást. És nem hinném, hogy azért tette volna, mert nem ment neki a szekér, hiszen nagyon népszerű volt.


Az eredeti kérdésre válaszolva:


Azahriah későbbi sikere majd attól fog függni, hogy az új generációt mennyire tudja megszólítani. Ugye a rajongói többsége kb. vele egyidős, vagy fiatalabb, tehát együtt öregszenek. Ezek egy része kitart majd mellette később is, másoknak megváltozik majd a zenei ízlése, és már csak mint nosztalgiát fogja hallgatja majd őt.

De ha a későbbi zenéi majd az akkori tizen-huszonéveseket is meg tudja szólítani, akkor jó eséllyel a köztudatban marad. Ha nem, akkor 20 év múlva már csak az akkori 40-es korosztálynak tud majd retro bulikat tartani. Vagyis annyira lesz sikeres, mint manapság az egykori arany és platinalemezes V-tech zenekar.

2023. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Koncz Zsuzsa helyretette a nyomingert:

[link]

Hatvan éves karriert biztosan nem fog összehozni, ellentétben a művésznővel. :)

2023. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legalább addig mint Fluór Tomi
jan. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!