Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van igény a celebekre?...

Miért van igény a celebekre? Van jövője a tévézésnek?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen és ehhez kapcsolódó kérdés volt már, de én is felteszem azt a bizonyos kérdést.


Miért van igény a celebekre? Akik nagy része egy nulla. Ráadásul amiből híresek lettek: zene, valóságshow, tehetségkutató műsor stb. - azokból életük végéig megélnek, ráadásul nem is rendelkeznek akkora tehetséggel. Inkább jól adják el magukat.


Nem vagyok irígy rájuk. Szerencsére megvan mindenem, elértem sok mindent amit el akartam az életben. Viszont nem értem azt, hogy ülhet annyi ember a TV előtt és bámulja ezeket a gagyi TV műsorokat, amik celebbel vannak tele.


Ti néztek TV-t?



2023. okt. 4. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nincs tv-m, nem is nézek. Régi mondás: Cirkuszt és kenyeret a népnek. Na, ezek a nulla értelmi szintű celebek alkotják a cirkuszt a népnek, azért, hogy a nép ne foglalkozzon a saját nyomorult életével, ne kelljen használnia az agyát, ne gondolkozzon fontosabb dolgokról, mert a gondolkodó ember veszélyes... Az ilyen celebekre meg lehet irigykedni, lehet hergelni a népek, hogy ők milyen gazdagok, a nép pedig milyen szegény, tehát tovább szítják az ellentéteket.


Az ilyen hulladékműsoroknak csak azért van értelmük, hogy még hülyébbé tegyék az erre fogékonyakat.

2023. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért van erre igény, mert sok ember ennyit tud könnyen befogadni mentálisan a szabadidejében, ettől kapcsolódnak ki, gondolom ez nevetteti meg őket meg mittomén. Ha nézi x ismerőse is, akkor erről tudnak beszélgetni. Én sem értem, hogy mi olyan izgalmas ezekben a celebes műsorokban, de azt a részét értem, ha valaki magát a műsort élvezi, mert ez csak ízlés kérdése, azt már kevésbé, hogy azon kívül is arról olvasnak folyton, hogy mit csinált, kivel randizik, hol nyaralt stb x celeb :D A magánélete valahogy soha nem érdekelt egyik kedvenc előadómnak, színészemnek, senkinek.

Nem nézek TV-t, Youtubeot, Netflixet és Primeot nézek.

2023. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez már lejárt lemez, most az influenszerek a menők, egy fokkal még rosszabbak és mint a tévés celebek. Amíg az emberek zabálják, addig ezt tolják az arcunkba.
2023. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%

Nincs rá igény, simán az arcodba tolják, ha érdekel, ha nem.

Mint a reklámokat.

Közel egy éve a tv-előfizetést is lemondtam. Nincs értelme, mert nincs benne semmi érdekes számomra.

A friss híreket a neten böngészem, ahogy a filmeket is.

2023. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Megsúgom, hogy pl a youtube csatornákon sem az agysebész konferencia felvételei döntik a nézettségi csúcsokat.



Ismét összekeverik sokan a formátumot a minőséggel!


Az ego masszírozásának a legjobb módja, ha előadod "fúúúúúúúúj nekem nincs tévém, fúúúúúúúj nem nézek tévét"


Online felületen, streamingen ugyanolyan szemetet (is) lehet nézni, mint lineáris tévén.


A tévéműsorok között is vannak igényesek és igénytelenek, csak úgy mint online felületen, nem a formátum határozza meg a tartalmat...


Szóval barátom, hiába dobod ki a tévét, ettől még önmagában nem leszel se jobb, se rosszabb. Önmagad becsapására viszont tökéletes, ha ettől alter-értelmiségi arcnak érzed magad....

2023. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

#5

Ha érdemben nem tudsz a kérdéshez hozzászólni, akkor minek teszed? A kérdés csak és kizárólag a TV-ről és a celeb műsorairól szól. Nem arról, hogy tv-n kívül is hozzá lehet jutni a szennyhez és, hogy azokat nézzük, hallgatjuk-e, vagy a tv-n nézzük-e a Natgeo vagy a BBC Earth műsorait.

2023. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ennek lesz jövője, ahogy romlik az értelmi színvonal úgy a tévéműsorok is. Ez kell a sok embernek a népbutítás, hogy melyik celebbel mi történt, hogy a celebek és random emberek égetik magukat műsorokban, hogy ilyen fiatal senkik akik 2 szalmaszálat nem tettek keresztbe, a szüleik pénzét reklámozzák és az úgynevezett színvonalukat. Amíg van nézettsége mindezeknek, és amíg beveszik ezeket addig van jövője. Értelmes ember nem ebből merít, és szerintem értelmes embernek nincs igénye ezekre a műsorokra.
2023. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Azoknak akik itt szidják ezeket a celebeket, szerintem jelentkezzetek egy tv-s reality showba és figyeljétek meg, hogy majd ti is ugyanolyan trash celbek lesztek, mint akiket most leszóltok plusz egy csomóan fognak utálni titeket is. Addig azért ne azokat fikázzátok, akik ebből élnek meg. És talán pont azért van igény ezekre mert amikor az ember nézi ezeket a műsorokat azt hiszi bezzeg ő. De elárulom, hogy téged is bármelyk pillanatban felkaphatna a média és ugyanolyan trash celeb lennél. Ezért népszerűek ezek a műsorok, mert ezt nem tudja addig senki ameddig ő ebben részt nem vesz személyeseb. Lepontozhatod ezt a kommentet, de az biztos, hogy nem fogod bebizonyítani az ellenkezőjét.
2023. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

#8

Minek jelentkezzek? Tudod van egy bizonyos szint, ami alá én pl. nem megyek. Ezek a celebek az alatt a bizonyos szint alatt vannak.

Azért népszerűek ezek a műsorok, mert a lakosság egy jó nagy része is ez alatt a bizonyos szint alatt van.

2023. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!