Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van igény a youtube...

Miért van igény a youtube short illetve a Tiktok videókra ennyi ember részéről?

Figyelt kérdés

Amilyen videókat látok így feldobva, illetve amiket küldenek nekem tiktok videókat az emberek, egyáltalán nem vicces egyik sem, hanem erőltetett, mű az egész, konkrétan kiég tőle az agyam :D


Nem azt mondom, hogy mindenki olvasson doktori disszertációkat a szabadidejében, de egyszerűen nem tudom, hogy ilyen jellegű tartalmakra hogy lehet igény.


2023. szept. 7. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha két orvosi disszertáció olvasása közben elgondolkodsz kicsit akkor rájöhetsz hogy az embereknek nem egyezik az ízlésük, pl te nem élvezed a shortokat akik meg küldik őket azok igen, és ez utóbi csoport meg is teremtette az igényt rájuk :D


Amúgy a shortok pszichológiájába belemenve kicsit: ugye ezek rövid, könnyen felfogható információt, poént, akármit tartalmaznak és elég sok embernek vannak koncentrációs problémái, ezért kifejezetten előnyös, hogy nem kell hosszú ideig koncentrálni rájuk.

2023. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Rövidek. Érzésekre hatnak. Még függővé is tehetnek, mert gyorsan kapod meg, amit akarsz. (~Ha egy egér agyába elektródát teszel az örömközponthoz, addig nyomja a gombot, amíg éhen nem hal.~)
2023. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1: a megoldás egyben a probléma is, mert pont a sok TikTok interakció sütötte ki annyira az emberek agyát és tolta fel az ingerküszöböt ezekkel a rövid impulzusvideókkal; hogy már képtelenek egy normális sebességű, vagy 1-2 percnél hosszabb tartalmat nyugodtan megnézni, mert már remegnek az újabb erős inger után.
2023. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 így van, beléptünk az ördögi körbe :D
2023. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Régebben probáltam nézni a tiktok videokat, mert azt hittem lesz bennük valami érdekesség, vagy poén. De soha nem történik semmise, csak értelmetlen pofákat vágnak, érthetetlen mozdulatokat tesznek. Mostmár rájöttem, hogy ezek a videok tényleg a semmiről szólnak, és semmít nem akarnak mutatni, kifejezni. Kb annyira érdekesek, mint egy utcán repűlő galamb. Ha láttam 10-et, akkor láttam az összeset.
2023. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Én csak az insta reelst használom, annak az algoritmusa érti mit akarok, és 95%-ban vicces állatos videókat dob fel. Na azt néha szoktam görgetni kicsit unalmamban. :D

A yt shorts elég idegesítő videókat ajánlgat, azt nem is használom.

A tiktokot nem vagyok hajlandó letölteni szóval nem tudom ott milyen a kontent.

2023. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

#3

Amúgy ez engem is zavar, azóta youtubeon egy 10 perces videóért már 5x kér elnézést a feltöltő amiért ilyen “hosszú”. 🙄

2023. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem kéne bocsánatot kérnie ilyen miatt. Ez semmiség. Gondolom nem akar nézőket veszteni. De aki olyan, attól hiába kér bocsánatot. nem megy vele sokra. Amúgy az ilyen nézőért nem kár.

Ha youtub videókat csinálnék, biztos olyanokat csinálnék, hogy az ilyen sértődős, az elején túl nyájas, aztán mindenért hisztiző ezós pszichopata nők ne is nézzék.

2023. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Én amúgy nagyon imádom a nőket. És nem mindegyik hisztis, meg pszichopata. De amelyik az, azt utálom.

És akkor még ők jönnek, hogy a sors kinek adja vissza, pedig nem is bántotta őket senki. Ezós rosszindulatú, mások halálát kívánó, pszichopaták.

2023. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd a jövőben kiderül mi lesz az ilyen gyerekekből akiknek percenként kell az inger meg semmihez nem értenek csak pörgetni a tiktokot. Nem lesz ennek jó vége.
2023. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!