Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az autóellenes Karácsony...

Az autóellenes Karácsony Gergely térdét azért kellett megműteni, mert mozgásszegény életmódot él, és mindenhova autóval megy?

Figyelt kérdés

Én ezt az embert nem láttam még sportolni. Csak propaganda videók kedvéért ült biciklire, de azon is látszódott, hogy ingatag a mozgása (nincs hozzászokva).

Erre tessék, már műteni is kell a térdét: [link]



2023. okt. 3. 09:29
1 2
 11/14 Fsms ***** válasza:
100%

azt tudjuk, h a fideszben a csatorna mászás népszerűbb sportág mint a kerékpár.

Nézz körbe a világban, mindenütt az a trend amit Karácsony képvisel.

csatolok egy cikket ami erről szól, bár tudom a fidesz oktatás politikája nem támogatja az idegen nyelv tudást legfeljebb kínait, oroszt, illetve a segédmunkás szintet. :(


[link]

2023. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11

5 pipás embert még nem is láttam a politika kategóriában. Ja, hogy átrakták a kérdést az alig olvasott bulvár részlegre? Na nem baj.


Nekem nem probléma, ha a kerékpározás elterjed a fővárosban. Én vidéken élek általában, és bár van autóm és jogosítványom (nem úgy mint a főpolginak) rendszeresen biciklizek. Igaz csak évente 1-2 ezer kilométer, de azért ez is több, mint a Karácsony kamu kerékpározásai.


Az a gond, hogy ordas nagy hazudozó a Gergely. Propagálja a kerékpározást, holott ő is mindenhova autóval megy, még az autómentes hétvégén is. Utána meg belekeveredik a hazugságaiba, és le is bukik.

Hazudni se tud, és még biciklizni sem.

A sok birka meg őt védi, pedig legbelül tudják, hogy nincs ez jól.

2023. okt. 3. 10:16
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Tudod, mi nincs jól? Külögyminiszterként örülni egy magyarellenes politikusnak, az nincs jól. Hetente foltozni az ország költségvetését és államcsődközeli helyzetbe hozni az országot nincs jól. Nincs jól, hogy kivezetjük az országot az EU-ból, mikor, márcsak a földrajzi helyzetünk alapján is oda kellene, hogy tartozzunk, nem többezer kilóméterre lévő, ázsiai kommunista rezsimekhez, ez nincs jól.


Nincs jól az oktatás, az egészségügy, a vasút, a magyar közütak, nincs jól az ország. És egy ilyen környezetben a legkissebb probléma, hogy a főpolgármester, mivel közlekedik.

2023. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Do not feed the troll
2023. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!