Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted a TheVR csatorna...

Szerinted a TheVR csatorna meddig fog még működni?

Figyelt kérdés

Brutál, hogy már 10 évesek. Szerintetek lehet még bennük újabb 10 év?


Ha igen miért, ha nem miért nem?


Olyan, mintha nem unnák meg őket sosem, pedig szerintem csökkent a színvonaluk jelentősen úgy kb. az elmúlt 4-5 évben.



2023. szept. 11. 09:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%
2029 május 12.-ig.
2023. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
20%
Szívesebben néznék inkább egy Turbo Titán-féle Cyberpunk végigjátszást, mint ezeket.
2023. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Cyberpunkot baromira unom.
2023. szept. 27. 15:53
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

A tech csatornájukat én is nézem még néha, ha olyan a címben lévő termék ami felkelti az érdeklődésemet, de jobb szó rájuk a termékbemutató, mint a tech.

De Tech2 és Anoniminc is ugyanez a kategória, termékbemutatók, beszámolók. Ennek is megvan a helye, sokan így tudják meg, hogy milyen első benyomásai vannak másoknak. Ez is csalóka lehet, mert volt már nekem, hogy egy tech videós dícsért valamit és személyesen csalódtam a termékben és fordítva is volt, szidták a terméket és nekem bevált.

2023. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

Most gyártottak dokumentumfilmet magukról :) De még annak készítéséből is készült egy dokumentumfilm, ma láttam a YT ajánló listában :)

Egész picit túlzásnak tartom, mert sok más hozzájuk hasonló méretű és sokkal régebbi csatorna nem csinál dokufilmet magáról. Ez még külföldi, ezerszer nagyobb csatornáknál sem szokás. Mert kicsit olyan, mint magadnak bekapni.

Még a végén gondolnak egy merészet, kimaxolják a szerénységet és meg is filmesíttetik magukat. Jonah Hill ragasztott törpszakállal lehetne Virtuális Valóság István szerepében, John Bradley egy masszív keretes szemüveggel a Virtuális Valóság János, rendezhetné Shyamalan.

2023. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak nézőpont kérdése. Csináltak maguknak egy összefoglalót az elmúlt 10 évről. De ha már megcsinálták, olyan formában lett véglegesítve, hogy az önálló műként is tálalható a neten. Ez nem arról szól, hogy én akkora valaki vagyok, hogy már filmre is vitték a történetet. Nem kell szeretni őket (vagy amit, ahogy csinálnak), de azt nem lehet elvitatni, hogy a nulláról idáig felhozták magukat "önerőből" (nyilván a rajongókból és a népszerűségből adódó szponzorokkal, de még mindig nem olyan, hogy a hatalom nyalonca vagy, és közpénz milliárdokat raknak a segged alá, aztán csináld ahogy jólesik).
2023. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%

16: Az átlagos emberek 99%-a nulláról indult el oda, ahol most van. A videósok között is a többség.

Ok, igaz van, amikor apuka anyuka gazdag és lakást, esetleg még autót, pénzt tol a gyerek alá hogy megadja a kezdő lökést, vagy amikor a politikusok haverjainak lejt a pálya. Lehet relativizálni, de az ezekbe a kategóriákba tartozók nem értik, hogy az átlagember, aki tényleg a nulláról, vagy néha a mínuszból indult, mi kivetnivalót talál a passzióikban. Az átlagember a körítés nélkül is büszke az eredményeire. Akár egy működő vállalkozást hozott létre, akár egy diplomát szerzett, akár nyert egy, vagy több versenyt.

2023. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor néztem őket rendszeresen, amikor még nem ez a tömegtermeléses stream dolog ment. Azokba is néha belenéztem, de egyrészt sokszor érdektelen játékokkal játszanak, másrészt a stílusuk (főként Pistié) elviselhetetlenné vált. Egy időben a HH-t hallgattam, de annyi baromságot mondanak benne, hogy az elképesztő. Aztán mikor Balázs is egyre gyakrabban szerepelt, végképp elment a kedvem. Én 27 éves vagyok és már igazából csak Nessajt szoktam követni, de őt is többnyire hallgatom csak, valahogy számomra az ő személyisége, stílusa sokkal szimpatikusabb. Nem ismerem a fiatalabb videósokat, de valóban lehet ráció abban, hogy a mai gyerekek már nem az idősebbeket fogják követni, ha egyáltalán néznek még ilyet.
2023. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Egyébként rohadt sok játékot újrajátszanak mégegyszer, ami elég unalmas.


Pedig van rengeteg új.

2023. okt. 23. 09:13
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Régen nagyon sokat néztem őket, de ma már annyira nem érdekel. Sok játékhoz nem is értenek igazából csak káromkodásból áll az egész.


Na meg Pisti nálam leszerepelt amikor az egyik Hitman végigjátszásban megkérdezték tőle hogy mit gondol egy kártyáról azt hisztizett miatta mert hogy ő nem ér rá ilyesmire, egésznap a gép előtt ül azt egy kérdésre nemtud válaszolni a nézőjének. Persze a donatek azok mindig jók. Nem én voltam aki kérdezte tőle de valahogy ez mégis megmaradt bennem.

Ma már kissé unalmasak a videók amit felraknak, számomra.

márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!