Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted a TheVR csatorna...

Szerinted a TheVR csatorna meddig fog még működni?

Figyelt kérdés

Brutál, hogy már 10 évesek. Szerintetek lehet még bennük újabb 10 év?


Ha igen miért, ha nem miért nem?


Olyan, mintha nem unnák meg őket sosem, pedig szerintem csökkent a színvonaluk jelentősen úgy kb. az elmúlt 4-5 évben.



2023. szept. 11. 09:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Már nem tudnak hová fejlődni, kimaxolták a statokat. Azzal a közö(n)sséggel mennek még tovább, amit most összeszedtek, és még valaki kíváncsi egy 60+ részes Cyberpunk második végigjátszásra (500 ezer feliratkozó 2%-a), majd harmadik, negyedik, és utána még vagy három Starfield végigtolásra a következő években. Addig lesznek a csúcson, míg valaki más nem emelkedik fel friss arcként, aki új ingereket tud adni a már elgyötört nézőknek.
2023. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát még azt látnám egy kiugrási lehetőségnek ha angolul tolnák és kimennének a nemzetközi vizekre.
2023. szept. 11. 11:31
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Pár év még bennük lehet
2023. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

10 év piacnyerés után nulláról kezdeni angolul elég kockázatos lenne. Hiába nagyobb a közönség, ugyanúgy le van fedve a most felkapott tartalomgyártókkal az angol terület is.


Amiben még újulni tudnának, valamilyen szorosabb összefogás más tartalomgyártókkal, esetleg egyesülés. Nessaj magában is elég nagy csatorna, de valamilyen kisebb co-op társ (főleg ha nő) ha beszállna, azzal növelni lehetne egyrészt az adásidőt, másrészt a változatosságot, ha már hánysz a sok RPG/soulslike játéktól.

2023. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hát igen, az a starfield is dögunalmas. Meg a soulslikeok is.
2023. szept. 12. 20:03
 6/27 anonim ***** válasza:
13%
Ha a mostani nézőközönségük felnő, senki nem fogja őket nézni, és abbahagyják.
2023. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát elég sok felnőtt nézi őket.
2023. szept. 19. 16:39
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mint teljesen átlagos ember a 40-hez közeledve elkezdtem teljesen hagyagolni őket. Mert már kicsit sem érdekelnek a témák amikben videóznak, streamelnek és az időm is kevés az ilyesmire. Ami idő van, azt is komolyabb dolgokkal akarom megtölteni. Talán még a tech érdekel valamennyire, de ezen is egyre kevésbé van időm gondolkozni.

Most azt gondolod, hogy ez az én egyéni szoc. problémám.

Hasonló korban sokan vagyunk így, mindenki másnál ezt látom. Munka, néha kettő is, család, gyerekek, egyéb programok.


Ettől még szerintem életük végéig folytatják, vagy legalább addig, amíg bevétel lesz belőle. A közönségből a rajongói keménymag megmarad. Melléjük új, fiatal nézők is érkeznek egy ideig, amíg a VR stáb tagjai 40-esek nem lesznek. Már nekik sincs ez olyan messze. Rokonok 10-15 év körüli gyerekein keresztül látom, hogy idősebb gamereket már nem néznek és a tech annyira nem érdekli általánosan ezt az új generációt, mint amennyire minket.

A VR két alapítója idősebben választás elé fog állni.

Ha a háttérbe húzódnak és keresnek fiatalokat maguk helyett, akkor a régi rajongók fognak gyors ütemben lemorzsolódni.

Ha úgy döntenek, hogy ők maguk folytatják aggastyán korukig, akkor a fiatal új nézők érkeznek egyre kevesebben.

2023. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én is 33 vagyok és nem nézem őket annyira. Más a formátum, ami nekem nem annyira tetszik. A régi vidik voltak jók, viccesen, megvágva. Néha még vannak főleg techesek és azokat meg is nézik 5-ször annyian. Azok a mai napig jók. Szerintem nem illik hozzájuk a végigjátszás mint formátum. Persze akkor nincs is annyi donate, ha nem liveolnak. De ha mnár végigjátszások, akkor rövidebb horror gameket kéne végigvinniük, azok miatt szerette meg őket sok ember anno.
2023. szept. 21. 11:56
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A co-op és multicoop a legjobbak talán, amikor sokféle személyiségű ember együtt játszik és mindenféle vicces vagy izgalmas helyzeteket kreálnak. Ez erősen le lett építve.


Na de a lényeg, hogy ma elindul ennek örömére egy újabb egész napos Cyberpunk végigjátszás 9 órán át, ha hiányzott az előző 60 órás adag.

2023. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!