Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyar (Májas) Viktor csak...

Magyar (Májas) Viktor csak szerintem ultra gáz?

Figyelt kérdés
A youtube trash csoport alapítójáról van szó, akinek az élete 0-24-ben a trash videósokról szól, mert más kapcsolatai nincsenek. Kaffka Tibi összes live-ja alatt ott van, nonstop kommentel, élőben is rendszeresen látogatja ezt a senkiházit, piát és pénzt visz neki. A szegedi Laurába is belezúgott úgy, hogy alig ismerte, aztán csodálkozott, hogy az az 1 millió, amit kölcsönadott neki, sosem lett visszafizetve. Bármilyen csaj feltűnik a trash szcénában, ő rögtön ott terem nála jópofizni. Mindemellett az egész beszédstílusáról, vihogásáról ordít, hogy egy proli. Hogy lehet itt tartani 33 évesen?
2023. szept. 11. 03:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A kölcsönös sztoriról én nem hallottam, de a Sodiverzum: Végtelen Háború videó miatt én mindent elnézek neki.


Ez szerintem a magyar trash csúcspontja, innen már nem lehet hova feljebb (vagy inkább lejebb) menni, soha nem lesz egy szemét sem ennél szórakoztatóbb:


https://www.youtube.com/watch?v=1FtbD5vUnRE

2023. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!