Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jenna Ortegárol vélemény ?

Jenna Ortegárol vélemény ?

Figyelt kérdés
Szerintetek is ő a legszebb leggyönyőrübb legkáprázatosabb Istennő akit valaha ez a világ a hátán hordott ? Szerintem maximálisan.
2023. aug. 6. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Az biztos, hogy egy karakteres szép arcú nő, akit nem látsz minden sarkon.
2023. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Egypár év és bombanő lesz (L)
2023. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is egyedi 😁 most a pasik is oda vannak egy szep lányért, mint a csajok Brad Pittért stb 🤣
2023. aug. 6. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Ő nem tetszik, kérdező? [link]
2023. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Ízlésről vitatkozni... De ilyen "kaliberű" csajok bármelyik sarkon rohangálnak
2023. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk Borsod megyében tényleg sok ilyen kis alacsony fekete hajú lányka flangál...:D

Amúgy nem rossz, de az etalon még mindig Emma Watson. Ő a legjobb!

2023. aug. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem unalmas, és a színészkedése se nagy szám. De most felkapott lett valamiért. Nyilván a Wednesday az egy ajándékszerep. Lehetetlen rosszul játszani benne. Olyasmi, mint Joker. Ha szarul játszod (khm Jared Leto), akkor is jó. Jenna pedig nem játszott szarul, inkább olyan átlagos... sorozatszerep. Jó volt, megértem a hype-ot. De nem lennék meglepődve, ha pár év alatt lecsengene, és elfelejtené őt Hollywood. De nyilván, addig kell ütni a vasat... és mindig kell valaki, akit imádnak az emberek. Szóval beragadhat, ha jól jönnek ki a lapjai. Egyelőre nem látom azt, hogy szuperprodukciókban életképes lenne. De hát van példa erre, Tom Holland... hiába egy stöpszli nyomigyerek, simán eljátsszatják vele a 190 centis akció-kalandhőst is, mert rajta van a hype 🤷‍♂️🤷‍♂️


Nem, nekem ez nem tetszik. Jennának még azért adnék lehetőséget,te Tom... húzzon már a francba... vissza cuki pókembernek.

2023. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Röviden: ronda.

Bővebben: nagyon ronda.

2023. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Átlagosan csini de inkább formálható,mint egyedi,nőies kisugárzással bíró átlagos tehetségű csajszi,túlhypolt nagyon.
2023. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!