Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jenna Ortega a leggyönyörűbb...

Jenna Ortega a leggyönyörűbb nő a világon? Tökéletes?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 02:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Szép nő, de az én ízlésemnek sosem feleltek meg azok, akik gyereknek néznek ki. Vannak férfiak, akik erre a gyerekfejű törpe típusra buknak, részemről inkább nézzen ki a korához illően és legyen szép magas
2023. jan. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
53%
Áruljátok már el, hogy mi a frászt esztek ti ezen a kifehérített latin luvnyán, hogy naponta 500x kell a pofámba jönnie a Facebook feed-en, úgy hogy semmit nem lájkoltam be, ami hozzá kapcsolódik? Most komolyan mindenki ezt a műgót pіcsát akarja megdugni, csak azért mert ő a Szerda kisasszony? Szánalmasak vagytok, úgyse fogtok vele soha találkozni.
2023. jan. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Én nem akarom megdugni nő vagyok.
2023. jan. 23. 02:22
 4/37 anonim ***** válasza:
69%
Kva távol áll a tökéletestől. Kb úgy néz ki mint egy manó.
2023. jan. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Szép, csinos, van valami a kisugárzásában. Szerintem azért egészen hot. Mármint nekem kifejezetten bejön (mondom ezt biszex nőként). Jó, nem fantáziálgatok róla, mert nem szokásom az ilyesmi. Meg ha le kellene írni az ideális típusomat a nők teréb, és azt lerajzolná valaki, valószínűleg nem hasonlítana rá. Viszont ha élőben ott állna előttem egy ilyen csaj, vagy akár ő, és ott lenne a lehetőség, hogy legyen valami, hát, annak ha valami az útjába állna, az nem a külső lenne.
2023. jan. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
50%
Nem a leggyönyörűbb, de érdekes, és szeretem az apró, lányos alkatú és arcú lányokat. Az elmúlt években hozzá hasonló vibe-ú csajokkal érintkeztem főleg.
2023. jan. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de mindenkinek más tetszik.
2023. jan. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%
Már engem is idegesít ez a wednesday őrület. Azért annyira nem volt jó a sorozat.. És a csapból is ez folyik. A wednesday tánc, gót smink, jenna ortega (semmi extra csaj) stb. Komolyan. A netflix gerjeszti ezt a hypot vagy mi van? Nem fura ez már, hogy a fél világ állítólag nem tud leakadni egy közepesen jó sorozatról?
2023. jan. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Hans Pötterman ***** válasza:
79%
Azért az túlzás,de tényleg nagyon jó csaj, viszont még kicsit fiatal,kell neki pár év hogy beérjen az az igazi kis latin csinibaba ami benne van. Amúgy tisztára Camila Cabello 10 évvel fiatalabb verzióban.
2023. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
42%
#1 gyerekfejű törpe? Mivan ennyire fáj, hogy férfiaknak tetszenek vékony, alacsony lányok? Az irigység ugye…
2023. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!