Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jenna Ortega a leggyönyörűbb...

Jenna Ortega a leggyönyörűbb nő a világon? Tökéletes?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 02:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem csúnya, de eléggé ufo feje van
2023. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Metionin ***** válasza:
73%
Nincs ilyen, hogy tökéletes meg a világ legszebb akármije. Soha senki nem fog tudni mindenkinek megfelelni, értelmezhetetlen a fogalom. Akinek a hozzá hasonló alacsony, vékony, barna lányok tetszenek, annak tetszeni fog, akiknek meg a teltebb, magas szőkék, azoknak nyilván nem. Szerintem amúgy csinos lány, de nem tartom ideálnak. A hype meg majd elmúlik.
2023. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
69%

#10

Nincs semmi irigység. 16 éves lányokat játszik. Nekem meg nem tetszik az, aki be tud állni a 16 éves lányok közé, mert nem néz ki felnőtt nőnek. Nem vagyok pedofil.

2023. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
49%
#13 te nem férfi vagy, hanem egy frusztrált kövér nő. Egyszerű pszichológia. Aki szerint vékony nőhöz vonzódni pedofília…az csak irigy kövér nő lehet :)
2023. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
50%

#13


A ferfiak tobbsege erosen vonzodik a 16 éves(nek kinéző) lányokhoz. 16-22 kozott van csúcson a női vonzerő. Ebben nincs semmi pedofil. Persze ezt a tényt lehet utálni, de attól még tény marad.

2023. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
59%

#15

El kell keserítselek, a legtöbb ember (köztük én is) a korabeliekhez vonzódik, azon belül is ahhoz, aki kb. úgy néz ki, mint amennyi idős, de semmiképp sem úgy, mint egy gyerek.


Ha nálad baj van a toronyban, az a te bajod, de tegyetek magatoknak egy szívességet és ne akarjátok másnak megmondani, hogy kihez vonzódjon, főleg ne ilyen popdarwinista moslékkal indokolva.

2023. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
47%

#16


Téged kell, hogy elkeserítselek, a férfiak többségét a fiatalság vonzza. A számoktól fél mindenki, de ha külsőre kell ítélni, elég egyértelmű a helyzet.

Hatalmas mintán végzett kutatás átlagos férfiak körében, ami össze lett vetve a férfiak által vonzónak ítélt lányok/nők korával. Az eredmény magáért beszél: [link]


Persze ettől te még vonzódhatsz nénikhez, de mint látod, nem vagytok túl sokan, legfeljebb sokaknak nincs lehetősége másra. Én addig dugok Jennához hasonló tiniket, amíg csak bírok :D

2023. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
58%
#16 de pont te vagy az, aki meg akarja mondani, hogy csak az asszonyos alkat lehet vonzó, és aki szerint nem, az pedofil XD Te tipikusan az az ember vagy, akiben semmi önkritika nincs. Megmondod másnak, hogy mit ne csináljon, de te pont azt csinálod.
2023. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

" Mivan ennyire fáj, hogy férfiaknak tetszenek vékony, alacsony lányok? Az irigység ugye…"


Ennyire ne legyél már frusztrált! Főleg, mivel tényleg vannak pasik, akik a kertitörpékre buknak.

2023. jan. 23. 15:17
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

#19

*magas nő, aki a kutyának sem kell és irigyli az alacsony lányokat, aki népszerű a férfiak körében* KERTITÖRPE!! Jó, te meg zsiráf vagy😁

2023. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!