Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vannak itt nagy kpop fanok?

Vannak itt nagy kpop fanok?

Figyelt kérdés

Ki a kedvenc bandátok? Ki a kedvenc énekesetek?


(Lehetőleg ne csak olyanok írjanak, akik csak BTS-t, BP-et és SKZ-t ismerik)



2023. júl. 4. 12:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#5 és #6: nekem is kedvenc bandám az Ateez. <3

Egyébként mindegyik banda jó, amit írtatok. <3

2023. júl. 13. 08:37
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#6.vagyok

És ki a kedvenc tagod? És mi kedvenc dalod tőlük?😊

2023. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Még általános végén kezdtem el kpop-ot hallgatni, vagyis majdnem 10 éve. VIXX 'Error' dala volt az első, ami úgy igazán megfogott, minden téren; hangzás, a fiúk hangja, majd a klip látványvilága is. Nem sokkal később rábukkantam az EXO-ra, akik nagyon hamar a kedvenceim lettek, mellettük másokat is hallgattam, viszont aktívan másokat nem követtem.

Ez pár éve változott meg; ATEEZ-t, és a Dreamcatcher-t is követni kezdtem, viszont a két fiúcsapat közt nem tudnék választani már, hogy ki lenne a kedvenc, de határozottan ők vannak nálam első helyen, all time listán. Azt viszont el nem tudom mondani, mennyire bánom, hogy nem mentem el az ATEEZ budapesti koncertjére pár éve😭

Az utóbbi talán 1-1,5 évben már nem hallgatok annyira extrémen sok kpop-ot, mint azt mondjuk gimi idején tettem, de azt hiszem hellyel-közzel képben vagyok a mostani előadókkal is. (bár nekem hangzásban inkább a régebbi kpop zenék tetszenek)

2023. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%
Csak azok vannak xxxxd
2023. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%
Már nem vagyok kpopper
2023. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szinte majdnem az összes bandát hallgatom, a régiek től a legújabbakig. (Mikor milyen kedvem van )Most így hirtelen nem tudnám felsorolni az összeset, mert elég sok van, bár fiú bandákat többet hallgatok (de azért lány bandákat is)
2023. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#6: a biasom Wooyoung, wreckerem: San, a Bouncy és a Halazia a kedvencem <3
2023. júl. 25. 14:05
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

ha választanom kéne, nekem WooJoong a biasaim, a kedvenc shipem az ateezben:)

Meg a MinHwa!

Milyen zenék a kedvenceid a legutóbbi albumról? Én nagyon nehezen tudok választani, mert mindegyik magával tud ragadni, órákon át hallgatok egy-egy zenét loopon: mindig a hangulatomtól függ, melyiket. Ma például az Outlaw ment egész nap, imádom a chorust🤧🤧

2023. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A legutobbibol a kedvencem a Bouncy és a This World nagyon bejott, de a többi is szupeeeerrrr<3
2023. júl. 25. 19:59
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok

Ohh WooSan, nekem ők a wreckereim ^^ biasaim pedig Hongjoong és Mingi.

Nekem az utóbbiról a Django és a Bouncy a kedvencem de ez nálam is hangulat függő.

2023. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!