Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Chris Evens-nek milyen pszicho...

Chris Evens-nek milyen pszichológiai problémái vannak/voltak?

Figyelt kérdés
valahol olvastam valami ilyesmit, ha valaki tud valamit erről az légyszi válaszoljon.

2012. okt. 3. 15:26
 1/7 A kérdező kommentje:
evans
2012. okt. 3. 16:16
 2/7 A kérdező kommentje:
minden válaszoló zöldet kap ://
2012. okt. 3. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyesmiről, hogy lenne neki, max. arról - már nem emlékszem biztosan, de valami olyasmiről - hogy egy kicsit tartózkodott attól, hogy ilyen híres legyen, nem akart középpontba kerülni, mondhatni kicsit szégyenlős volt, nem volt az a hangos fickó.
2012. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ

egy olyanra emlékszem hogy egy youtubos interjú alatt valaki kommentelte hogy példaképnek tartja őt abból a szempontból hogy neki is ilyen problémái vannak és hogy mégis milyen sokat elért az életben

2012. okt. 6. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Oh értem! Hát, további jó kutatgatást! :) Ajánlom a Tumblr-t, elég sok érdekes információt szed össze a fan-réteg.
2012. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megtaláltam a szöveget:

Chris Evans is a bit of a hero for me; I understand he has a few of the same psychological issues I do, and it's incredibly inspiring to me to see someone with some of my problems go on to be so successful in life. Aside from all the beautiful celebrities with their cute personalities and their various talents, Chris Evans is the celebrity I admire the most, and he's really inspired me to be braver.

2012. okt. 6. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom önbizalom hiányos volt,vagy csak visszahúzódóbb.
2012. okt. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!